تصاویری تاسف بار از دفتر کار یک سیاستمدار با سابقه

در حالیکه گونه های جانوری ایران در وضعیت بسیار بدی قرار دارند و مشکلات متعدد زیست محیطی بقای آنها را به خطر انداخته است و در حالیکه طی 4 دهه گذشته 113 محیط بان ایرانی برای دفاع از حیات وحش ایران به شهادت رسیده اند و چندین برابر این تعداد، مجروح و مصدوم شده اند معلوم نیست اجساد تاکسیدرمی شده این حیوانات برای چه در اتاق ایشان به نمایش گذاشته شده است؟!

شوربختانه شنیده می شود ایشان یکی از گزینه های جدی برای تصدی وزارتخانه های صنعتی در دولت بعدی هستند و حامیان محیط زیست به خوبی می دانند که بخش زیادی از معضلات محیط زیست ایران ناشی از توسعه ناپایدار صنایع است. ایجاد پالایشگاه و پتروشیمی، کارخانه های ذوب آهن، طرحهای اکتشاف و استخراج نفت، توسعه معادن و امثالهم بلای جان میحط زیست و حیات وحش ایران بوده و خواهد بود. در چنین حالتی و در صورت گماردن ایشان در راس یکی از وزارتخانه های صنعتی نمی شود امیدوار بود که دلسوز محیط زیست و حیات وحش رنج دیده این سرزمین باشند.

/ 4 نظر / 23 بازدید
mehdi

لوتی باکس با 11 آگهی 11 تومانی و چند آگهی مینی و تینی -- تا آگهی ها کم نشده ثبت نام کنید و درآمد ثابت ماهیانه داشته باشید ... http://lotibux.ir/?r=789938625 جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر بروید www.poolestan.orq.ir

بیداد(گیله زن)

جای تاسف....

صلواتی

[نگران]

گرافیست کوچولو

سلام. وبلاگ خوبی دارید! من گمون نمیکردم کسی مدافع حقوق حیوانات و محیط زیست باشه. بنده خودم به شدت حیونات رو دوست دارم و توی فیس بوک توی چندین صفحه حمایت از حقوق حیوانات عضو هستم. قصد دارم شما رو لینک کنم. شما هم اگر دوست داشتید این کار رو بکنید. روز خوبی داشته بشید.