دکان 300

دکان 300

 

چند روز پیش در دانشگاه اصفهان نقد فیلم سیصد بود . میهمان این برنامه یکی از آقایانی بود که در نقد تلویزیونی این برنامه در شبکه چهار شرکت کرده بود . فیلم ضبط شده برنامه "پشت پرده" شبکه چهار را نمایش دادند و بعد مهمان محترم همان حرفهایی را که در آن برنامه گفته بودند تکرار کردند.

 

میهمان عزیز همانند برنامه تلویزیونی بسیار با احساس و پر هیجان صحبت می کرد ... . تا اینجای برنامه بسیار خوب بود ولی وقتی چند نفر از دانشجویان درباره سد سیوند صحبت کردند و گفتند که سیصد همان سیوند است  آقای کارشناس یکباره چون آبی که روی آتش می ریزند آرام شد و کلامی در این مورد صحبت نکردند !

 

بعداً شنیدیم که این آقا برای حضور در این برنامه 000/200/1 تومان پول گرفته اند و بعد از اینکه پول به حسابشان واریز شده حاضر به حضور در این برنامه شده اند ، ضمن اینکه هزینه بلیط هواپیما و هتل نیز بر عهده برگزار کنندگان بوده است .

 

چند روزیست که گیج شده ام ! نمی دانم آن بغض ها و صحبتهای میهن پرستانه ایشان بخاطر ناراحتی و عصبانیت از توهین انجام شده در فیلم سیصد بوده یا دکانی بوده برای جلب مشتری و حضور در مراسم های مختلف در سراسر کشور ؟!

 

و متاسفانه این حکایت رایج این روزهای سرزمین ماست و بازار ریاکاری و عوامفریبی رونق بسیار دارد...

/ 4 نظر / 8 بازدید
ژاله

سلام آقای سليمی عزيز.. واقعا گل گفتی تو اين مملکت حتی عده ای هم که با هم هم فکر هستند باز به نحوی با هم دشمنی دارند.. مدتی قبل در پارک ملت شاهد گفتگوی يک دامپزشک (!!) بودم با يک دانشجوی زيست شناسی. دانشجو پرسيد برای بيهوش کردن گربه و قطعه قطعه کردن اعضاء بدنش چه داروی بيهوشی بايد بکار ببرم.. دامپزشک هم بجای اينکه باهاش صحبت کنه که انجام اين عمل درست نيست.. با خونسردی جوابش را داد..نوشته من در مورد کالبد شکافی حيوانات زنده است برای تحقيقات علمی !!!!

سيامک معطری

با اجازه در دور روزگاران لينک دادم هميشه سبز باشيد

محمد

قربان شرمنده فرموديد وبلاگ ما رو. خوش باشی

امان

سلام قبلا ازتون يه سوالی کرده بودم منتظر جوابم توی وبلاگم بودم اما مثل اينکه قابل ندونستيد موفق باشيد