سلامی دوباره

 

سلامی دوباره

سلام بر همه دوستداران حیوانات و محیط زیست

 

مدتی بود که بدلیل گرفتاریهای مختلف× و البته تنبلی خودم × این وبلاگ را به روز نمی کردم. دراین مدت دوستان زیادی از طریق بخش نظرات ، ایمیل و لینک کردن وبلاگ  دوستداران حیوانات را مورد لطف خود قرار دادند.

 

هر چند این وبلاگ چند وقتی درست و حسابی به روز نشده ولی این مسئله باعث دوری من از دنیای حیوانات نشده و در کنار دوستانم در انجمن حمایت از حیوانات اصفهان فعالیتهای خود در این زمینه را بطور مرتب انجام داده ایم.

 

در آستانه 40 ماهگی وبلاگ دوستداران حیوانات از این پس قصد دارم وبلاگ را هر هفته به روز کنم تا بتوانم در کنار دیگر دوستداران حیوانات در دنیای اینترنت نقشی در آشنایی و حمایت از این مخلوقات زیبایی الهی داشته باشم.

 

دوستداران حیوانات 

/ 3 نظر / 12 بازدید
اشکان

سپهر خان سلام.. اقا من تازه با وبلاگتون اشنا شدم...هرچند که بیشتر به خاطر همین موضوعات به نت میام اما تا حالا افتخار نداشتم به وبلاگ شما سر بزنم... خیلی کارخوبی میکنی که میخوای بیشتر اپدیت کنی...من یکی از علاقمندان به طبیعت و حیات وحش هستم و طبعا به وبلاگ شما....من بیشتر وقتمرو به نگهداری یا مطالعه در مورد حیوانات میپردازم و تا حالا گونه های زیادی از حیواناترو نگهداری کردم و میکنم...اگر کمکی خواستی خوشحال میشم که در خدمت خودت و وبلاگ زیبات باشم... ضمنا در حال تدارک سایتی جامع در این زمینه هستم ...خوشحال میشم از مشورت با شما هم بهره مند بشم...بازم بهت سر میزنم...ارزوی موفقیت دارم برات..

لیلی

سلام بالاخره مطلب جدید خیلی خوشحال شدم. من عاشق حیواناتم خوشحال می شم به وبلاگ من هم سر بزنی عکس های قشنگی داره

وب خوبی داری و خیلی از نشته ها استفاده کردم. به وبلاگ ما هم سر بزن و نظرتو بگو وبلاگ ما هم درباره ی حیوانات است.