مایلی کهن و توهم با اخلاق بودن !

 

نامه مایلی کهن به امیر قلعه نویی تنها یک نامه ساده نیست . در پس این نامه و تفسیر این نامه رازهایی زیادی وجود دارد . ادبیات بی شرمانه و قلدرمابانه مایلی کهن بسیار تاسف آور است . مایلی کهن مربی ناموفقی که در حساس ترین زمان سر مربی تیم ملی فوتبال ایران شده است و آنچه که خودش و طرفدارانش به آن می نازند ، با اخلاق بودن است . نامه مایلی کهن به همکارش ثابت کرد که او که تنها توهم با اخلاق بودن دارد و توهم جزو خصوصیات جدایی ناپذیر این چنین افرادی است. عده ای از گنده لاتهای مفنگی توهم پر زوری دارند ، عده ای با موهای پشت بلند و شلوار خمره ای توهم خوش تیپی دارند و مایلی کهن با این اخلاقش توهم با اخلاق بودن دارد.

نشستن بر نیمکت محبوب ترین ورزش کشور ایران بدون داشتن توانایی و سابقه درخشان و تنها بواسطه رانت و حمایتهای افراد غیر فوتبالی دلیل افزایش توهم مایلی کهن است.  

/ 3 نظر / 15 بازدید
متین فر

واقعاوحشتناک بود.... باوجوداین فرهنگ دوستان ادبیات راچه می شود؟[سوال]

تیوا

چرا این عکس رو گذاشتین؟ دارین القا می کنین که این جور قیافه ها قیافه های آدمای جالبی نیست؟ من کاری با میلی کهن ندارم اما تعصب شما باعث شده انتقادی که می کنید یه تاثیرای مخربی هم بگذاره. لطفا مواظب باشید در نوشتن لطفا.

بی طرف

از رحمت خدا نا امید نشوید خدا همه ی گناهان را میبخشد ایا داشتن یکی از بهترین تیمهای دوران فوتبال ایران یعنی تیم ملی زمان ایشان افتخار نیست... دوست خوبم منطقی باش اگر در کارهای اقای قلعه نویی چیزی باشه من به مایلی کهن حق میدم درضمن به اقای قلعه نویی تهمت نمیزنم اما فوتبال ما کثیفه در اون پولهایی ردوبدل میشه که بهترین دکترا ومهندسا نمیگیرن به نظر شما این درسته یه بی سواد با فوتبال این دامدرو داشته باشه یه کسی با تلاش زیاد و درس خوندن اینطوری باشه لطفا جواب من رو بدید.با تشکر.