محاکمه جنایتکاران فرهنگی و انفصال مدیران متخلف مرتبط با متروی اصفهان

اگرچه انحراف مترو اصفهان از مسیر طراحی شده تایید و احتمال آسیب دیدن سی و سه پل بسیار است ولی هنوز هیچ مقام مسوولی در اصفهان این موضوع را تایید نکرده و تنها اخبار منتشرشده در این زمینه را مشتی شایعه پراکنی نامیده اند. انجمن های غیردولتی دوستدار میراث فرهنگی اصفهان در بیانیه ای خواستار محاکمه پیمانکار این پروژه و همچنین انفصال مسوولان مرتبط با پروژه مترو اصفهان از سمت های خود شده اند.

خبر کامل را در سایت جبهه همبستگی خلیج فارس بخوانید

 

توضیح عکس : این نقاشی ، تنها اطلاعات مصوری است که در یک سال و نیم گذشته در خصوص مسیر مترو در اختیار نمایندگان رسانه های گروهی قرار داده شده است . این در حالیست که تونل مترو بر خلاف مصوبه شورای عالی ترافیک از چهارباغ عباسی عبور کرده و در هفته گذشته خبرهایی مبنی بر انحراف 40 متری تونل مترو در نزدیکی سی و سه پل و احتمال برخورد آن با پایه های سی و سه پل شنیده شد. زعفرانی ، مدیر عامل مترو اصفهان انحراف 40 متری را تائید کرد ولی گفت آسیبی به سی و سه پل وارد نشده ! زعفرانی در پاسخ به درخواست خبرنگاران برای ارائه مدارک مستند و بازدید از تونل قطار شهری ، مثل همیشه وعده سر خرمن داد و این نقاشی را برای اثبات عدم برخورد دستگاه حفاری مترو با سی و سه پل کشید !!! او در صحبتهایش برای اثبات ادعاهایش گفت : " من امین نظام هستم " و شما باید حرفهایم را باور کنید!

 

/ 21 نظر / 120 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دوستدان آرش

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق ثبت است بر جریده عالم دوام ما سلام دوستان: ما دوستان زنده یاد آرش هنر آسا هستیم ، که در این زمانه به دنبال دوستان مشترکمان هستیم مسیر رسیدن به دوستانمان را آرش عزیز نشان می دهد .که در این زمان نادوستی ها ،ما دوستان دور هم باشیم به صلح و دوست داشتن تمام انسان ها ،که مرام آرش بود. بر انیم تا دفتر از آمان ها،خاطرات و دوستی هایش پر کنیم. به سراغمان بیایید در دفتر (جاودانگی). منتظریم.

راه سبز امید

یادتان مانده ما روزی لاله های انقلاب و شکوفه های ایران بودیم؟ ما گلهای خندان بودیم؟ یادتان هست روزی امیدتان به دبستانی هایی بود که حالا شده اند بلای جانتان؟ یادتان هست نمازهای زورکی مدرسه را و کارت نمازی که اگر یک مهرش کم بود باید مادرمان می آمد مدرسه و داغ ننگ بینمازی ما را به جان می خرید؟ ما همانهایی هستیم که ذره ذره نفرت از شما سی سال در وجودمان رسوب کرد و دم نزدیم. ما همانهایی هستیم که این انقلاب چیزی برایمان نداشت که حالا عزای از دست رفتنش را بگیریم. درهای دانشگاهتان را به رویمان ببندید. ما ترم پاییزه اوین را ثبت نام می کنیم. دانایی میوه ی ممنوع بود ما خوردیم

ژاله

با درود فراوان کامنت زیر را دریافت کردم.. آیا میتوانید کمکی در اصفهان به این شخص در نگهداری 2-3 روزه گربه بکنید. سلام ژاله خانم(لطفا توجه کنید) من یه کمکی از شما میخواستم. یه دخترم که دو روز پیش یه گربه تقریبا یک ماه پیدا کردم چشمهاش کاملا باز شده ولی هنوز زیاد خوب نمیتونه راه بره از نظر سلامتی مشکلی نداره و من کسی را پیدا کردم که قبول داده هفته اینده اون را قبول کنه ولی مشکل من اینکه چون 30ام باید برای ثبت نام دانشگاه به شهر دیگه برم و کسی هم خونه نیست که گربه را پیشش بگذارم میخواستم لطف کنید اگه کسی را اصفهان میشناسید که بتونه روز عید فطر(29 شهریور) و یکی دو روز بعدش از این گربه مراقبت کنه به من معرفی کنید. من هم خودم بین دوستان و فامیل گشتم هم به اون خانم گفتم که کسی را معرفی کنند ولی نتونستم کسی را پیدا کنم. اگر کسی را پیدا نکنم واقعا نمیدونم چی کار کنم شاید مجبور بشم بذارمش تو خیابون و برم. من اصفهان هستم و گربه اونقدر کوچیک هست که خودش نمیتونه غذا بخوره و باید بهش غذا داد. ممنون منتظر پاسخ شما هستم فقط کمی سریع به من اطلاع بدهید.

کریمی

سلام اقا سلیمی نیاز به توضیح نیست چون ژاله خانم قبلا مشکل من را به شما گفتند فقط خواستم اگر میتوانید به من کمکی بکنید و شخصی را معرفی کنید. لازم به ذکر است که این بچه گربه هنوز خودش نمیتونه غذا بخوره و باید با سرنگ یا قطره چکان بهش شیر داد. یعنی باید کسی باشه که این توجه و وقت را صرف کنه خیلی ممنون

بندهشن

درود بر شما بعد از مدتها به تارنمای شما آمدم و بسیار خوشحال شدم اتر اینکه همچنان فعال هستید. در مورد اصفهان هم باید بگم که اصفهان با زاینده رودش نصف جهان بود!

پگاه

اين قصه نابودي تمام چيزاي با ارزش اين مملكت تا كي مي خواد ادامه پيدا كنه ؟!! از آشنايي با شما خوشحالم لينكتون رو اضافه كردم و منتظرتون هستم وموفق باشيد .[لبخند]

مهسا جعفری زاده

salam. khobin? mano ke hatman mishnasin. daram moasese sabt mikonam hemayat az heyvanat. veblog ham bayad dorost konam