/ 6 نظر / 62 بازدید
آب، خرد و روشنی

سلام. خوشحالم که این حرکتی که شروع شده بوی ادامه دار بودن می دهد انشاا... دامنه اش روز به روز گسترده تر شود آقای سلیمی! اینجا جای غریبی ست شاید چون من نمی نویسم در این زمینه ها ولی شاید خواندن اینجا باعث شود قلمم در این زمینه ها بتواند عرض اندامی بکند در هر صورت می خوانیمتان!

محمد نوری زاده

سپهر سلیمی عزیز، دیده بان فداکار حقوق حیوانات، سلام گردهمایی قابل تحسینی بود. از شما و همه دوستانی که برای برگزاری این مراسم زحمت کشیدند سپاسگزارم.

ژاله

رهگذر چند لینک مربوط به یک مرکز تحقیقاتی در اصفهان گذاشته در کامنتهای من . متاسفانه موفق نشدم از منزل عکس ها را باز کنم. خیلی اینترنت ضعیفه. اگر وقت کردید ببینید مال همان مرکز تحقیقاتی دندانپزشکی است یا جائی دیگر ؟؟؟!!!

لی لی (یادداشتهای روزانه یک گیاهخوار)

حامیان و دوستداران واقعی حیوانات لطفاً در جنبش دفاع از حقوق همه حیوانات و نه فقط گونه یا نوعی خاص قهرمانانه گیاهخوار شوید و زندگی و عشق را به همه حیوانات هدیه کنید. http://imgur.com/FFgO4.gif

لی لی (یادداشتهای روزانه یک گیاهخوار)

یعنی قهرمان نجات جون همه حیوانات و نه نوع خاصی شویم و در این راه از امیال و خصوصاَ شکم خودمون بگذریم در حال حاضر به دلیل صدمات جبران ناپزیری که دامداری های صنعتی به محیط زیست وارد می کنند سیاره زمین و حیوانات و همه موجودات به چنین قهرمانهایی برای نجات این سیاره زیباو موجوداتش نیاز دارند .بهر حال انتظار می ره حامیان حیوانات صف اول این اقدام باشند. بنر رو هم تماشا کردید ؟

محمد حاجیان

بابا ای ول عجب چیزی نوشتی [سبز] ولی یادت رفت از پارازیت وچند برابر شدن امار سرطان تو این مدت هم بگی. مرسی.