سردار ؛ هیروشیما و حلبچه هم محصول نوعی توانمندی بودند

در این میان ساعتی پیش در خبرها خواندم که سردار کوثری از نمایندگان مجلس هشتم گفته اند که ارسال پارازیت از توانمندی های نظام است و باید از این توانمندی استفاده کرد .

کشور ما توانمندی های بسیاری دارد ، ایران زمین با سابقه چندین هزار ساله آنقدر توانا و برخوردار است که نیازی به اینگونه توانمندیها نداشته باشد. برای مبارزه با هجوم فرهنگی غرب ، بجای استفاده از پارازیت می توان از فرهنگ با شکوه ایرانی استفاده کرد. چرا باید با ابزاری که می تواند برای شهروندان ایرانی مضر باشد به جنگ رسانه های خارجی رفت ، مگر نه اینکه برای مبارزه در حوزه فرهنگی باید از ابزار فرهنگی استفاده کرد؟!

سردار کوثری ، من از جنگ جز خاطرات ملال آوری از صدای موشک و غرش هواپیماهای دشمن بر فراز شهرمان در اهواز و وحشت هر روزه از مرگ چیز بیشتری به خاطر ندارم . اما شما سردار هستید و آشنا به علوم نظامی و جنگی و به همین خاطر بهتر از هر کس می دانید که فجایعی همچون هیروشیما و یا حلبچه زائیده توانمندی دولتهای آمریکا و عراق در استفاده از ابزارهای نوین دفاعی بودند . استفاده از هر توانمندی به هر شکل و به هر قیمتی الزاماً نمی تواند مفید باشد حتی اگر این توانمندی بر علیه بزرگترین دشمنان کشور یا ملتی استفاده شود.

 

/ 10 نظر / 6 بازدید
گواه

مقایسه ی هوشمندانه ای بود سپاس[گل]

امین محمودی

سلام با گزارشی درباره یوز ایرانی که در خلخال دیده شده به روزم خوشحال میشم سر بزنید[گل]

مهرداد مسيبي

سپهر جان اگر دقت ميكردي به آنها كه شايد خود را به ناداني زده يا منكر اين امواج هستند بايد گفت چطور در زمان حضور ميهمانان گروه 15 در تهران اين امواج خاموش شد تا شايد آسيبي به آنها نرسد يا موفق به ديدن شبكه هاي ديگر شوند .در هر صورت ميگويند اگر فردي 5 ثانيه در مقابل ودر فاصله 20 سانتي اين فرستنده ها قرار گيرد دچار تركيدگي مغز ميشود حال ببينيد دولتمردان چقدر براي جان مردمشان اهميت قائل هستند.

default

خب؟ توانمندیم دیگر مگر باور ندارید؟ می توانیم می کنیم حالا یا کار می کنیم یا مردم را !!!!

یک کارمند محیط زیست

خوش گفتی سپهر خان

پورجواد

سلام آقای سلیمی. من همون کسی هستم که دفعه پیش از فرط ناراحتی یادم رفته بود اسمم را بنویسم. پورجواد هستم. از کامنت قبلیم معذرت می خوام و از شما ممنونم که اینقدر با جدیت و بدون ناامیدی به فرهنگ سازی ادامه می دهید. مطلبی را که پیشنهاد کرده بودید خواندم. ممنون. تصمیم گرفتم از این به بعد بیشتر به وبلاگ شما و وبلاگ های مشابه سر بزنم. چون این یک وظیفه است. هر چقدر هم که گرفتار، خسته یا ناامید باشم. به هرحال خواستم به شما خدا قوت بگم و بابت حرفهای قبلیم معذرت بخواهم. بگذارید به حساب خسته بودن از ناامیدی. یا به حساب نا آگاهی. به قول سهراب: (چیزهایی هست که نمی دانم، لیک میدانم: سبزه ای را بکنم خواهم مرد...) با تقدیم احترام

حسین

کاش کار همینجا تموم بشه اگه به مردم بگن تو تهران چی نفس می کشن چه آبی می خورن فکر نکنم همه چیز آروم بمونه به عنوان یه مهندس محیط زیست اینارو می دونم اما مردم بیچاره چی

ارش

http://hamedaaniaan.persianblog.ir/post/61/ بسیار مهم

پریس جنیفر

سلام دوست من وبلاگ زیبایی دارید من هم یه وبلاگ شعر دارم دوست دارم نظرتو در مورد وبلاگم بگی ممنون میشم [گل]

فرهاد

وبلاگ زيبا و پرمحتوايي داريد [گل]