آغاز به کار سایت اینترنتی انجمن حمایت از حیوانات اصفهان

 spca111.jpg

بعد از مدتها انتظار بالاخره سایت اینترنتی انجمن حمایت از حیوانات اصفهان آماده شد . خوشحالیم که فضای دیگری جهت ارتباط با حامیان حیوانات و دوستداران محیط زیست ایجاد شده است .

در این سایت علاوه بر اخبار انجمن ، اخبار سازمانهای غیر دولتی زیست محیطی اصفهان و همچنین  خبر ها و مقالاتی که در زمینه حیوانات منتشر می شود با ذکر منبع و نویسنده در سایت قرار خواهد گرفت.

در روزهای آینده بخشهای مختلف سایت به تدریج کاملتر خواهد شد و برای هر چه بهتر شدن سایت نیازمند راهنمایی ها ، اخبار و مطالب همه ی دوستان سبز اندیش هستیم.

همچنین از دوستان عزیزی که آدرس وبلاگ قدیم انجمن در پرشین بلاگ ( که متاسفانه در حال حاضر پسورد آن از بین رفته) را در پیوندهای وبلاگ خود دارند تقاضا داریم نسبت به تغییر آن اقدام نمایند .

با ما از طریق بخش "ارتباط" سایت یا ایمیل های : esfspca@gmail.com و info@esfspca.com در ارتباط باشید.

آدرس سایت : http://esfspca.com

/ 6 نظر / 127 بازدید
ژاله ف

خبر بسیار خوشحال کننده ای بود....[گل][گل] امیدوارم در کارتان موفق باشید[خداحافظ]

مژگان جمشیدی

مبارکه انشا ... تبریک می گم و برای شما دوست خوبم آروزی موفقیت دارم . هر کمکی بتونم می کنم . [گل]

جمال

[نیشخند][نیشخند] [گل][گل][گل] مبارک

آرش

خيلي خوشحالم [گل]

مائده

سلام یه پیشنهادی دارم. اگه موافق باشین یه انجمن حمایت از محیط زیست تو اینترنت تشکیل بدیم. دنبالش گشتم ولی چیزه خاصی پیدا نکردم. مردم باید راجبه خیلی چیزا اطلاعات داشته باشن و بدونن چه خبره!!! چون شما وبلاگ مرتبط دارین ازتون خواستم. اگه کسی اقدام نکنه نهایتا خودم این کارو خواهم کرد البته. اگه موافق بودین اطلاع بدین لطفا تا در موردش تصمیم گیری کنیم. یا علی

حسین مرادی

سلام من خیلی ناراحتم چون حیوانات بی گناه بی جهت دارن کشته میشن تو همه جای دنیا محیط زیست یعنی زندگی ولی اینجا شده بازی ....بدون مدیریت بله همینه و بدتر هم میشه اگر ما هزاران سایت اطلاعات درست کنیم باز هم با این مدیریت به جایی نمی رسیم بای به امید ایرانی سرسبز مینشینیم.