کشور داری ، استانداری ، شهرداری ، خانه داری

 

نمی دانم صفحه اول روزنامه های امروز کشور را دیده اید یا نه ؟!


تیتر اول روزنامه کارگزاران اینست: عقب گرد داشتیم

 

تیتر اول اعتماد ملی هم اینست: در سه سال گذشته عقب رفته‌ایم

تیتر این دو روزنامه بر اساس صحبتهای آیه ا... هاشمی رفسنجانی در مورد عقب افتادن ایران از سند بیست ساله طی سه سال گذشته است .

آقای هاشمی رفسنجانی گفته: در سند چشم‌انداز 20 ساله باید تبدیل به مقام اول در منطقه شویم کهمتاسفانه در دو سه سال گذشته نه تنها جلو نرفتیم، بلکه در مقاطعی همعقبگرد کردیم. رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه «باید محور حرکتدانایی باشد، نه نفت و منابع طبیعی»، تاکید کرد: آنچه کمبود داشته‌ایم وتا به حال درست استفاده نشده بهره‌وری از سطوح انسانی است. ما امروز کمبود سرمایه نداریم؛ زمانی ما برای تهیه حتی یک دلار می‌دویدیماما امروز دولت به این فکر است که از دلارها چگونه استفاده کند. درعین حالهمواره محاصره خارجی را داشته‌ایم و هیچ گاه دستمان باز نبوده اما به هرحال با تکیه بر منابع انسانی و خصوصی‌سازی در سال 1404 در میان 27 کشورمنطقه باید اول باشیم.

 

اما تیتر اول روزنامه دولتی ایران اینست: تأکید رئیس جمهور بر پیگیرى یک تخلف

جریان از این قرار است که آقای احمدی نژاد در جمع ساکنان مجتمعی مسکونی در محله خانی آباد تهران حاضر شده اند و به تخلاف صورت گرفته در این مجتمع مسکونی رسیدگی کرده اند.

همچنین در این دیدار آقاى احمدى نژاد با اشاره به مخالفت ها و دشمنى هاى زورگوها و قلدرهاى جهان با ملت ایران و انقلاب اسلامى گفت: براى آنها مسائلى نظیر موضوع هسته اى بهانه است و مسئله درجه اول و علت اصلى دشمنى هاى آنها با این ملت در 30 سال اخیر این است که ملت ایران را به عقب نشینى وادار کنند و به دیگر ملت ها بگویند ملت ایران را وادار به تسلیم کردیم. احمدى نژاد افزود:عزت ملت ایران موجب اقتدار و استقلال و سبب تضعیف قدرتها و دشمنانش شده است و آنها تلاش مى کنند حتى با دروغ پردازى بگویند ملت ایران در برابر ما کوتاه آمده است. این سخنان رئیس جمهور با استقبال شدید حضار که حدود 700 نفر بودند، روبه رو شد.

/ 7 نظر / 22 بازدید
شاهین سپنتا

روزنامه اعتماد ملی کمی در محاسبه اشتباه کرده است. شاید هم اشتباه تایپی بوده. در هر حال به نظرم درستش این بود که می نوشت: در سی سال گذشته عقب رفته ایم.

سلول

اغراق و غلو یک سنت دیرین در میهن ماست و محدود به سنوات و جریان های اخیر نمی شود . حتی بسیار پیش تر از سرودن "هنر نزد ایرانیان است و بس " اینگونه بوده ایم. امیدوارم روزی شهامت نگریستن به واقعیت ها و شهامت پذیرش واقعیت ها را بیابیم .

محسن تیزهوش

تالاب انزلی بی دفاع و تنهاست http://mohitezist08.blogfa.com/post-78.aspx

ماهنامه طبیعت سبز

شماره جدید ماهنامه منتشر شده است می‌توانید ببینید و البته ممنون می‌شویم نظر بدهید