آقای علی آبادی ناکامی در المپیک مشیت الهی نیست ، غضب الهی است

 


امروز وقتی در صفحه اول کارگزاران خواندم که آقای علی آبادی ، رئیس سازمان تربیت بدنی کشور گفته اند که شاید آنچه در المپیک اتفاق افتاده مشیت الهی بوده است؛ تمام آن حس های منفی ناشی از ناکامی کاروان ورزشی کشورم در روزهای برگزاری المپیک به یکباره سراغم آمد . خواندن این تیتر و مطلب ، بدتر از همه ی آن ناکامی ها و خجالتهای روزهای المپیک بود.

ای کاش در آن جلسه بودم تا با صدای بلند به رئیس سازمان ورزش ایران می گفتم که : ناکامی در المپیک مشیت الهی نیست ، غضب الهی است ! و اگر به قول شما مشیت الهی است ، چگونه است که هر دوره امریکا رتبه اول می شود و این بار نیز چینی های کمونیست مدال ها را درو کردند؟!

ناکامی جوانان با استعداد و پرتوان ایران در المپیک نشانه غضب الهی است ، وقتی که کفران نعمت کنیم و از استعدادها و توانایی هایمان استفاده نکنیم و کارها به دست کارنابلدان بیفتد قطعاً خدا با ما قهر می کند. همانطوریکه قطع شدن 4 ساعته برق در سرزمینی که دارای ذخائر عظیم و متنوع انرژی است ، نشانه ناتوانی مدیران مرتبط است و ربطی به مشیت الهی ندارد.

/ 2 نظر / 8 بازدید
kambiz Taheri abkenar

با سلام و ارزوی موفقیت برای شما.به ما هم سر بزنید طبیعت زیستکره

فاطمه متین فر

سلام.شدیدابااین حرف شماموافقم.واقعامدیران نالایق مانع پیشرفت زیردست هامیشوند.خوشحال میشم ازچشمهای همیشه بیدارزمین هم دیدن کنید.[گل]