هفته محیط زیست و تشکر از دولت !

هفته محیط زیست و تشکر از دولت !

 

امروز خانم جوادی رئیس سازمان محیط زیست کشور مهمان یکی از شبکه های تلویزیونی بودند و مانند اکثر مدیران این روزهای کشور در کمال تواضع ! از عملکرد عالی و بی سابقه خود طی دو سال گذشته تعریف می کردند !

اما آنچه برای من جالب بود اینست که ایشان در بخشی از صحبتهایشان  گفتند:

" من بعد از اینکه رئیس سازمان محیط زیست شدم فهمیدم درایران تمساح پوزه کوتاه داریم "

جا دارد در همین جا به عنوان کسی که چند سالی است که در سازمانهای غیر دولتی حفاظت از محیط زیست فعالیت می کنم و مهمترین راه حفاظت از محیط زیست را در آشنایی و ایجاد علاقه مردم نسبت به این مسئله می دانم از هیئت دولت و کسانی که زمینه آشنایی خانم جوادی با این مسئله را ایجاد کرده اند تشکر کنم ، همچنین جا دارد تشکر ویژه ای داشته باشم از خانم جوادی که با تعویض سریع معاونان و مدیران محیط زیست زمینه آشنایی تعداد بیشتری از افراد را با محیط زیست فراهم می آورند.

امیدوارم در آینده زمینه ای فراهم شود که در طی مدت زمان کوتاهی افراد بیشتری به ریاست سازمان محیط زیست کشور منصوب شوند تا از این طریق اطلاعات اولیه این هموطنان عزیز نسبت به محیط زیست افزایش یابد. 

************

 

جوان ترین وبلاگ نویس زیست محیطی

 

بابک اسماعیلی عزیز با وبلاگ دوستی با حیوانات

 

http://animals-friends.persianblog.ir/

 

 

/ 8 نظر / 10 بازدید
تکتم

سلام . خوبی؟؟ وب خیلی خوبی داری. منم حیوونارو خیلی دوست دارم ودامپزشکی می خونم . پیروز و سربلند باشی.

پژواک خاموش

سلام دوست من به نظر من یه راه دیگه هم هست و آن اینکه:برخی از اين افراد که گفتيد اگر به خودشناسی برسند نيز حيوانات و محيط زيست را بهتر خواهند شناخت! شاد باشيد.

مهشيد

بابا تو ديگه کی هستی؟ مرسی که سر زدی به وبلاگ من. و دوتا مرسی از اينکه منت گذاشتين و منو لينک کردين. خوشحال می شم آپ کردين خبرم کنين.

بندهشن

بادرود طبيعيه کسی که سواد اين کار رو نداره نبايد بدونه که تمساح پوزه کوتاه هم داريم! باشد که مردم ايرانی بتوانند از حيوانات کم نظير اين سرزمين حفاظت کنند. که اگر دست دولت باشد ... بدرود.

بابک اسماعيلی

سلام. واقعا مطالب عاليی داری.وقتی وبلاگ تو رو می بينم٬از وبلاگ خودم شرمنده مي شم..باز هم به وبلاگم سر بزن.لينکت کردم.واقعا آفرين.عاليه...!!!

مهشيد

آپ کردم. سر بزنی خوشحالم می کنی.

پلنگ زخمی

جدا جوادی گفته من بعد از مدير شدن فهميدم تمساح داريم ؟ بابا ايول !!

چرا آپ نميکنی؟