احمدی نژاد فهم مخالفانش را کمتر از"بزغاله" دانست !

2372032161037812711871494220190746969.jpg

سايت محافظه كار "فردا" متن منتشر نشده سخنان احمدي‌نژاد در سفر به بيرجند را منتشر كرد: فهم مخالفان من كمتر از بزغاله است.

به گزارش سايت محافظه كار «فردا»، محمود احمدی نژاد در جریان سفر اخیر خود به استان خراسان جنوبی (شانزدهم آبان) در جمع مردم بیرجند، در سخنانی که بخشی از آن توسط خبرگزاری های رسمی منتشر نشد، به شدت به "کسانی که شیوه مردمی دولت و رئیس جمهور را تمسخر می کنند"، انتقاد کرد.

بنابراین گزارش احمدی نژاد در بخشی از این سخنان، فهم این افراد را کمتر از "بزغاله" توصیف کرد!

این برای اولین بار است که دکتر احمدی نژاد با چنین لحن و ادبیاتی، منتقدان سفرهای استانی را مورد خطاب قرار می دهد.

قابل توجه خوانندگان محترم وبلاگ دوستداران محیط زیست و حیوانات : از آنجائیکه نام این وبلاگ "دوستداران حیوانات و محیط زیست" است ؛ در راستای حمایت از دولت اعلام می گردد که در این وبلاگ دوستدار هرگونه حیوانی هستیم بجز بزهای محترم ! لذا کلیه مطالبی که در مورد بز بوده از آرشیو وبلاگ پاک خواهد شد . همچنین هرگونه "بز آزاری" مورد حمایت قاطع این وبلاگ خواهد بود!

لینکهای مرتبط:

+ بیانیه رسمی بزبز قندی

+ پرونده بالاترین در ارتباط با این موضوع

/ 9 نظر / 8 بازدید
ژاله

صبح به خير دوست عزيز... خوبه اول صبحی کمی منو به خنده انداختی.... بيچاره بزغاله ها..... من که فکر ميکنم فهم و شعورشان از بعضی از انسانها خيلی هم بيشتره

ماندانا اين رد

مع مع مع !

رضا شيرازی

خوشبختانه يا متاسفانه مشخص شد که ديدگاه مرد ! شماره ۱ دولت نهم نسبت به حمايت و حقوق حيوانات چگونه است .. ايکاش من هم يک بزغاله بودم....

بامداد

اندر کرامات شیخ ما یکی همین ذکر فوائد و خواص بدیع " بز " است که البته توجه ایشان بر جنبه های فلسفی موضوع است و افاضاتی اینچنینی است که دنیا را انگشت به دهان بر جایش می نشاند !

نگين

بزغاله!!! بزغاله که خوبه اين همه هم خاصيت داره سلام آقای سليمی٬ مثله هميشه مطالب وبلاگتون عالی بود.موفق باشيد.

فرزاد

نشانه های مهرورزی به حيوانات

یکی دیگه..

نه سپهر جان چه خوشی داداش! فعلا داريم کار می کنيم به لغمه نون در آريم...برا همينه وبلاگم کم به روز ميشه. اين احمدی هم بعضی وقتا زيادی نطق ميکنه ها!!!! يکی نیست بگه آخه حرف نزنی کسی نميگه لالی! ميگه؟

تينا

گرچه حقير اما روشن شدم کرچه کم اما روشن می کنم به کلبه من سر بزن