اجماع عمومی ؛ تونل مترو چهارباغ اصفهان باید هرچه سریع‌تر پر شود

 

 

پس از اعتراضات گسترده شهروندان اصفهانی نسبت به حفر غیر قانونی تونل مترو از خیابان چهار باغ عباسی و بافت تاریخی اصفهان که با پوشش مطلوب رسانه ها همراه بود ، طی روزهای گذشته شاهد اظهارات مسئولان میراث فرهنگی و برخی اعضای شورای شهر مبنی بر عدم عبور مترو از چهار باغ عباسی و لزوم پر شدن تونلبوده ایم .

امیدوارم هر چه زودتر این صحبتها عملی شود و  شاهد رفع نگرانی ها در این خصوص باشیم . همچنین امیدوارم این صحبتها حرف آخر مسئولان میراث فرهنگی باشد و تبصره و تفسیری بر آن افزوده نشود !

لینکهای مرتبط:

رییس میراث فرهنگی اصفهان : تونل مترو از خیابان چهار باغ عباسی باید هرچه سریع‌تر پر شود.

معاون میراث فرهنگی کشور: باید مسیر اصلاحی مترو ایجاد و تونل چهارباغ پر شود!

معاون میراث فرهنگی اصفهان: مترو اصفهان از چهارباغ عبور نمی‌کند.

عضو شورای شهر اصفهان: تونل مترو چهارباغ باید پر شود.

/ 8 نظر / 15 بازدید
بندهشن

به روزم دست من با زندگی در چند ثانیه....

سلول

هنوز اغلب مدیران ارشد ما به مقوله’ حفظ میراث ملی ، حفاظت محیط زیست و توسعه’ پایدار به چشم یک کار لوکس و غربی و پوچ نگاه می کنند و نتیجه همین است که می بینیم . جای سالمی باقی نمانده است .

سهیل نوروزی

با سلام و درود اخیرا عزیزان هموطن با مربوط دانستن فاجعه سد سیوند با ترک بودن جناب وزیر نیرو برداشتهای شونیستی از از تخریب مقبره کوروش میکنند . گزارشی از تخریب دریاچه ارومیه نوشته ام که در اثر ندانم کاری آقایان کل آذربایجان در معرض بیابان شدن است ! با درود

مونا قاسمیان

متاسفانه حرف های این اقایان همیشه پر از تضاد است...امیدوارم این بار را راست گفته باشند

ژاله

پريشب تو اخبار شبكه هاي ايتاليا خبر در نظر گرفتن هزينه اي توسط دولت آلمان براي دادن غذا به سگ و گربه هاي خياباني را شنيدم (هميشه اخباري در رابطه با حمايت از حيوانات در برنامه ها پخش ميشه) و مصاحبه اي كه بامردم آْلمان ميكردند و استقبال و خوشحالي آنها از اين تصميم دولت. حال امروز با كمال تعجب در صفحه آخر روزنامه همشهري اين خبر را خواندم و استدلال مترجم را كه مردم آلمان كلي از اينكار دولت اعتراض كرده اند !!!! ‌داشتم از تعجب شاخ در مياوردم.. دروغ و چاخان تا اين اندازه !!!! اي بابا اينها به كشورهاي ديگر هم كار دارند... شما برويد سگ و گربه هاي كشور جموري اسلامي را قتل عام كنيد و به كشورهاي پيشرفته كاري نداشته باشيد...