40 شهرک صنعتی ؛ هدیه احمدی نژاد به پایتخت سرطان و MS

 

40 شهرک صنعتی

 

هدیه احمدی نژاد به پایتخت سرطان و MS

 

احمدی نژاد در اولین ساعات سفر استانی خود به اصفهان وعده ایجاد 40 شهرک صنعتی ، توسعه کنار گذر غرب و شرق استان اصفهان و احداث 5 سد و تونل  را داده است .

 

وجود کارخانه آلوده کننده ای مثل ذوب آهن با تکنولوژی عهد دقیانوس برای آلوده شدن آب ، هوا و خاک یک استان کفایت می کند ضمن اینکه در این استان صنایع آلوده کننده دیگری نظیر سیمان سپاهان و فولاد مبارکه نیز وجود دارند و بسیاری از شهرکهای صنعتی ایجاد شده دارای مشکل دفع پساب بوده و فاقد سیستم تصفیه می باشند .

 

طرحهای گذشته مثلاً نتیجه کارهای کارشناسی شده ، بوده اند و اینگونه از آب در آمدند ، حالا خدا به داد ما برسد با این طرحهای یک شبه .

 

در مورد کنار گذر های شرق و غرب اصفهان فقط  یک نکته بدانیم و آن اینکه کنارگذر غرب از پناهگاه حیات وحش قمشلو که تنها زیستگاه  قوچ زیبا و بی نظیر اصفهانی است و کنارگذر شرق نیز از پارک ملی کلاه قاضی قرار است عبور کند.

 

اصفهان پایتخت بیماری MS دنیاست و میزان سرطانیهای این استان نیز بسیار بالاست . معلوم نیست در استانی که بواسطه داشتن آثار تاریخی و باستانی ودر صورت توجه مسئولان و تامین زیرساختهای لازم می تواند سالانه میلیونها دلار درآمد از طریق گردشگر کسب نماید چه اصراری بر توسعه بی حساب و کتاب صنایع وجود دارد ؟!

 

ای کاش این وعده ها هم مثل دیگر وعده ها باشد .....!

 

/ 5 نظر / 7 بازدید
کوير.س

جالب است يک شبه همه می توانند در روياهاشان شهرک صنعتی بسازند... به نظر من اين کار اصلا قرار نيست عملی شود... درست مثل تمام حرفهای ديگر... راستی با دو عنوان به روزم.

مرد خاکی

من هم اميدوارم اين مورد هم از آن حرف ها باشد...از شنيدن اخبار مربوط به چهارباغ ناراحت شدم.... موفق باشی عزيز

کوير.س

عکس جديدتون خيلی بهتره از عکس قبلی تون

بندهشن

با درود وبلاگ شما را پيوند کردم. هزاران گل فرش راهتان

محمد درويش

سپهر عزيز ممنون از يادآوري ارزشمندت. نكته جالبي بود.