وبلاگستان فارسی سبز شود ... طراحی سایت

aeup2u.jpg

برای اطلاع دوستان : در راستای طرح "سبز کردن وبلاگستان فارسی" و پیشنهادات و نظراتی که توسط دوستان در این زمینه مطرح شده بود آقای مهدی اشراقی عزیز ( مدیر گرین بلاگ) اعلام آمادگی کردند که برای دعوت از وبلاگ نویسان فارسی به نوشتن مطلبی زیست محیطی در روز جهانی محیط زیست ، سایت جدیدی را ایجاد و طراحی  کنند . همچنین قرار شده آقای محمد درویش متنی را جهت دعوت وبلاگ نویسان بنویسند تا در صفحه اصلی این سایت قرار گیرد.

آقای اشراقی در ایمیلی که برای من ارسال کردند نوشتند : با توجه به اینکه قرار است سایت جدید طراحی شود و از لحاظ فنی می توان بخشهای جدیدی در آن قرار داد ، پیشنهادات و ایده ها در خصوص سایت جدید مطرح شود تا در سایت اعمال شود.

پیشنهاداتی که برایشان نوشتم :

سایت "روز حرکت وبلاگها" الگوی خوبیه ؛ یعنی افرادی که اعلام آمادگی کردند که در روز جهانی محیط زیست بنویسن ، وبلاگشون رو در سایت ثبت کنند .

همچنین میشه بخشی رو برای وبلاگهایی گذاشت که تعهد می کنند هر ماه حداقل  یکبار از محیط زیست بنویسند.

یکی دیگه از بخشهای این سایت میتونه معرفی "وبلاگهای دوستدار محیط زیست " باشه . یعنی وبلاگهایی که نویسندگان آنها تعهد می کنند که در تمامی مطالب خود توسعه پایدار و حفظ محیط زیست را فدای هیچ مسئله ای نکنند . برای این کار میشه پارامترهایی رو تعریف کرد و وبلاگهایی که متعهد شوند این اصول را رعایت می کنند به عنوان " وبلاگ  دوستدار محیط زیست" یا اسمی با این مضمون شناخته شوند و نشانه ای طراحی شود تا این وبلاگها در کنار صفحه خود بگذارند تا به نوعی حفظ محیط زیست در میان وبلاگنویسان به عنوان یک ارزش شناخته شود.

به علاوه میشه بخش " موارد نقض اصل پنجاهم قانون اساسی" را در این سایت قرار داد تا افراد عادی و یا مسئولان با نگاهی گذرا به این صفحه متوجه موارد متعدد نقض قانون اساسی بشوند...

 

از دوستان عزیز دعوت می شود پیشنهادات خود در خصوص طراحی سایت را هر چه زودتر برای ایشان به آدرس greenblogs@gmail.com ایمیل کنند.

/ 8 نظر / 134 بازدید
ایمان حجتی

سلام آقای سلیمی خسته نباشید.... بحث سبز شدن وبلاگستان که جدآ طرح جالبیه...ولی خوب فکر کنم من پیشگام بودم چون قالب وبلاگم همین حالا سبزه(چشمک) در کل به هر شکل ما را نیز جز حمایت کنندگان از این طر بدونید.. بحث امضا را هم که حتمآ دیدید نامش چطور شد..... یک پست در موردش دادم.... راستی لینکتون را هم گذاشتم...

طراحی با طبیعت

منم موافقتم رو اعلام می کنم .

محمد درویش

سلام بر سپهر عزيز اين هم آن متني كه از من طلب كرده بودي، به اميد خدا و با مدد گرفتن از عشق پاك اهالي عزيز گرين بلاگ، روزي بيادماندني در شانزدهم خرداد 87 خواهيم آفريد. يا علي. [گل]

ژاله

پس چی شد اقا سپهر ؟؟؟!!!! منتظرم... میدونی که چی رو میگم[گل]

امير حسين

با درود بر شما فرزند ايران و تشكر از تلاش هاي ستودني تان . هميشه سبز باشيد .

ژاله

من چرا سایت انجمن حمایت از حیوانات اصفهان را نمیتوانم باز کنم.... ایراد داره ؟؟!!!

سپهر سلیمی

برای خانم ژاله: سایت انجمن یکی دو روزی ایراد داره و بزودی درست میشه

الیاس پهلوان

سلام لطفا مطلب " گربه - اوغوربخیر " را درگریوان بخوانید . http://www.gerivan.blogfa.com