آغاز دهمین سال فعالیت وبلاگ دوستداران حیوانات و محیط زیست

با گذر زمان و علاقه مندی من به مسائل زیست محیطی، کم کم در کنار مسائل مربوط به حیوانات، کم و بیش از خبرهای زیست محیطی و برنامه های سازمانهای غیردولتی زیست محیطی اصفهان نیز می نوشتم. همکاری و همراهی دوستان اصفهانی علاقه مند به محیط زیست با وبلاگم که این بار به «دوستداران حیوانات و محیط  زیست» تغییر نام داده بود سبب شده بود در مقطعی از زمان به مرجع خبرهای زیست محیطی اصفهان تبدیل شود.
وبلاگم را فرزند خود می دانم. هر چند که می دانم خیلی بهتر از این ها می توانسته باشد، اما با این حال از عملکرد آن طی سالهای گذشته رضایت نسبی دارم. از آنجا که به این جمله سخت معتقدم که برای مبارزه با سیاهی باید هر کداممان شمعی برافروزیم لذا در این سالها کوشیده ام «وبلاگ دوستداران حیوانات و محیط زیست»، شمعی باشد هر چند کوچک در برابر سیاهی ها و نابخردی ها.
روزهای شیرین زیادی در کنار وبلاگم داشته ام؛ آنجا که عکس و مطلبی از این وبلاگ به عکس و خبر نخست سه روزنامه استانی تبدیل شد و یا پیگیریهایی که گاهاً سهمی در نجات منطقه ای و یا حیوانی داشته است. با بسیاری از بهترین دوستان زیست محیطی ام از طریق همین وبلاگ آشنا شده ام. وبلاگ نویس هایی را دیده ام را که پس از آشنایی با وبلاگم شروع به وبلاگ نویسی در حوزه محیط زیست و حیوانات کرده اند. کمک در ایجاد موج های وبلاگی زیست محیطی و همچنین حضور در جشن های وبلاگی و  کسب موفقیت در جشن های کشوری و استانی از دیگر روزهای خوب ما (من و وبلاگم) بوده است.
هر چند که این روزها حسابی گرفتار هستم و چند روزی فرصت نداشته ام به وبلاگم برسم، اما ما همیشه با هم هستیم و همچون 9 سال گذشته، در چنین روزی با خود عهد می بندم که این شمع، همچنان روشن خواهد ماند.

/ 11 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نرگس سلیمی

همیشه باور داشته و دارم که وبلاگ تان به عنوان یکی از عنصرهای بسیار مهم، در شفاف سازی مسایل مربوط به حیوانات و محیط زیست و همچنین در آگاه سازی عمومی نقش مهمی را ایفا کرده و می کند امید که همچنان با دوراندیشی و ذکاوت خاص خود، گام های محکمی در جهت اعتلای محیط زیست کشور بردارید. پذیرای صمیمانه ترین تبریکاتم باشید [گل]

shima

کارهای داوطلبانه از این دست که به قصد بهتر کردن محیط زندگی انجام میشن فوق العاده ارزش دارن تبریک میگم...

احسان

جناب سليمي تبريك تبريك تبريك

مهران

تبریک به شما و با آرزوی موفقیت روزافزون. با امید به آزادی زاینده رود غصب شده.

هومان خاکپور

به نکته جالبی اشاره کردی سپهرخان ... ماجرای وبلاگم فرزندم؛ حس خیلی خوبی از این تعریف دارم. آغاز دهمین سال تولد فرزندت مبارک

كيانا

سپهر گرامي واقعاً بايد به شما هزاران درود فرستاد بخاطر اينكه در اين چند ساله براي اطلاع رساني به مردم نسبت به مشكلات محيط زيستي ميهن مان اينقدر تلاش و زحمت كشيديد. قدر وبلاگ ارزشمندتان را خيلي خوب مي دانيد و اميدوارم سالهاي سال اين وبلاگ با حضور شما سبز و روشن بماند. جسم وبلاگ خدابيامرز من را ناجوانمردانه زدن كشتن. اما روحش را هيچ وقت نمي توانند بكشن

رسول چراغی

سلام آقای سلیمی تبریک میگم. واقعا که زحمت زیادی کشیدین برای این وبلاگ و خدمت بزرگی به این شهر و این کشور کردین. انشاالله که حالاحالاها در این مسیر سبز پیش برید.

رسول چراغی

سلام آقای سلیمی تبریک میگم. واقعا که زحمت زیادی کشیدین برای این وبلاگ و خدمت بزرگی به این شهر و این کشور کردین. انشاالله که حالاحالاها در این مسیر سبز پیش برید.

شبآهنگ

ضمن عرض تبریک، امیدوارم در این راه پرفراز و نشیب همواره پیروز و سربلند باشید

سعید سیری

با سلام خدمت شما دوست عزیز شما را با افتخار به مطالعه و مشاهده متفاوت ترین سایت ایران در زمینه دامپزشکی و حیوانات از لحاظ طراحی و کیفیت مطالب دعوت می کنیم.امیدواریم وت پارس مورد نظر شما دوست عزیز در تمام زمینه ها باشد. اگر مایل به تبادل لینک با ما هستید ما را با نام گروه علمی وت پارس لینک کنید سپس از طریق بخش نظرات به ما اطلاع دهید تا شما را با نام مورد نظر خود با افتخار لینک کنیم. وت پارس ، تفکر نوین دامپزشک پارسی گروه مدیریت وت پارس www.vetpars.com بازدید شما باعث افتخار ماست...