سومین وبلاگ در دو هفته گذشته؛ یک وبلاگ زیستی محیطی دیگر نیز مسدود شد

در ادامه روند فیلتر و مسدود کردن وبلاگهای زیست محیطی، چند روز پیش وبلاگ «دادخواهی حیوانات از انسانها» نوشته ی خانم کیانا که به مسائل مرتبط با حیوانات و بویژه حیوانات شهری می پرداخت توسط سرویس بلاگفا مسدود شد.
پیش از این در گزارشی که در همین وبلاگ منتشر شده بود به مسدود شدن 6 وبلاگ زیست محیطی در یکسال گذشته اشاره شده بود که در همین راستا و برای تکمیل گزارش فوق باید به فیلتر و مسدود شدن وبلاگ «ابتکارسبز» به مدیریت معصومه ابتکار نیز اشاره کرد.
با احتساب وبلاگ های اشاره تعداد وبلاگهای مسدود شده در یکسال گذشته به 8 وبلاگ می رسد و این در حالیست که احتمال می رود وبلاگهای دیگری نیز به این سرنوشت مبتلا شده باشند.
مسدود کردن وبلاگهایی که صرفاً به مسائل زیست محیطی و حمایت از حیوانات می پردازند و کمترین ردپای دعواهای سیاسی در آن به چشم می خورد تنها به سود تخریب گران محیط زیست وطن خواهد بود و ظلمی دیگر به محیط زیست و حقوق شهروندان ایرانی است.

در همین رابطه:

برخورد با وبلاگهای حامی محیط زیست به جای برخورد با ویرانگران محیط زیست !

/ 3 نظر / 7 بازدید
بیداد(گیله زن)

واقعا ادامه ی این روند نگران کننده ست [ناراحت]

پاسدار طبيعت ايران

سپهر گرامي درود همانطور كه اشاره كردي واقعاً من با احتياط خيلي زياد در مورد مسائل و مشكلات محيط زيست و حيوانات مطالب مي نوشتم و با اينكه تعداد زيادي به من از سوي افراد ناشناس تذكر و حتي تهديد مي شد ولي همچنان براي اين زبان بسته ها مطلب مي نوشتم ولي واقعاً سوال من از مديريت بلاگفا اين هست حمايت از حيوانات معصوم و بي دفاع چه ضرري دارد كه بايد از آنها حمايت نوشتاري نكنيم.از شما نيز بخاطر انعكاس اين خبر سپاسگزارم چون از طريق وبلاگ شما متوجه شدم چندين وبلاگ محيط زيستي ديگر نيز مسدود شده.

حیوان دوست

وبلاگ پاسدار طبیعت ایران مدت زمان زیادی بود که بروز نشده بود برای من جای سوال است که چرا این اتفاق افتاد؟