چه کسی باید به هشدارها در مورد "اثرات خطرناک پارازیت ها " توجه کند ؟

اگر به صحبت های عضوی از اعضای شورای شهر که 8 سال رئیس سازمان محیط زیست کشور نیز بوده بی توجهی شود ، دیگر هشدار و اخطار کدام مسئولی در مورد پارازیت ها باید مورد توجه قرار گیرد؟! پارازیت ها و مشکلات ناشی از آنها ، بویژه در شهر های بزرگ از جمله مسائلی است که پس از خرداد 88 هر از گاهی مورد توجه قرار می گرفت اما پس از چند روزی در میان حجم بالای خبرها گم می شد .

نمی دانم چگونه است که خانم وحید دستجردی در عرض چند ساعت متوجه شدند که در امتحانات دستیاری پزشکی تقلب شده است ولی هنوز بعد از گذشت حدود 9 ماه متوجه اثرات فاجعه بار پارازیت ها نشده اند؟!

اصلاً به راستی چه کسی باید این هشدارها را بشنود و چه کسی باید در این مورد اقدامی انجام دهد؟! ظاهراً اولین تاثیرات فیزیولوژیک پارازیت ها ، متوجه دستگاه شنوایی برخی عزیزان شده است ... اینگونه نیست ؟؟

دیروز همزمان با خواندن هشدار های معصومه ابتکار در خصوص پارازیت های شهر تهران ، بخشی از نگرانی های مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران نیز در رسانه ها منتشر شد ، آنجا که چمران گفته بود : انتظار داریم اختلافات اصولگریان تاثیری در انتخابات آینده شوراها نگذارد !!

این میزها و سمت ها و عنوان ها می گذرد و اثرات پارازیت ها می ماند و دادگاه تاریخ ...

 

/ 4 نظر / 12 بازدید
محمد حاجیان

ایا جوابی دارید؟؟؟

پرهــام

درود هم میهن من علاقه مندم که عضو انجمن حمایت از حیوانات باشم. خواهشمندم درصورت امکان مرا راهنمایی کنید. با سپاس فراوان

لحظات لطف.ل.م

سلام برای مطالب جالب تان دررابطه بامحیط زیست به شماتبریک عزض می کنم خیلی خوشحالم که هستندکسانی که نگران محیط زیست می باشند.ایران دارای میراث طبیعی وباستای بسیازیبائیست که بایدقدرش رادانست ازآن حفاظت کردامامتاسفانه گاهی انسان هارعایت نمی کنندالبته باکمی تمرین ممکن است این تمرین به عادت تبدیل شودواین میراث زیباترازهمیشه جلوه گر شود. آنسوی همه دلتنگی هاخداءیست که داشتنش جبران همه ی نداشته هاست. موفق وپیروزباشید.خداقوت.[گل][گل]

امير سررشته داري

سپهر جان پست دولت الكترونيك را هر كاري كردم بالا نيومد. ميشه براي من بفرستي؟ ممنون، در ضمن سال جديد پربار و نيكي را برايت آرزو دارم. موفق باشي.