به یاد یحیی شاهکو محلی

امروز سالروز شهادت یحیی شاهکو محلی است. همانطور می دانید سال گذشته انجمن حمایت از حیوانات اصفهان نخستین جایزه ملی حمایت از حیوانات را به پاس قدرادنی از ایشان به خانواده این عزیز اهدا کرد. این هم از متن تقدیر نامه و تصویر تندیس :

نخستین جایزه ملی حمایت از حیوانات

سپاس نامه

خانواده محترم زنده یاد شهید یحیی شاهکو محلی

در جهان امروز و در هیاهوی صنعتی شدن که گوش بسیاری از مردم از شنیدن مویه ی دلخراش درختان به هنگام سقوط و ناله ی سوزناک حیوانات ستمدیده به هنگام شکار ناتوان است و چشم ها نیز توانایی دیدن سیاهی نقش بسته بر دل آسمان آبی را ندارند و به تماشای آب های کدر و سرشار از آلودگی خو گرفته اند ، مردانی چون زنده یاد یحیی شاهکو محلی که آگاهانه و دلاورانه با تمام تلاش در راه پاسداری از محیط زیست و منابع طبیعی و حفاظت از تنوع زیستی و حقوق حیوانات این سرزمین از هیچ کوششی فروگذار نمی نمایند شایسته سپاس و ستایش اند.

از اینرو نخستین جایزه ملی حمایت از حیوانات به پاس قدرادنی از محیط بان شهید یحیی شاهکو محلی به آن زنده ی جاوید اهدا ء می گردد.

یادش گرامی

/ 5 نظر / 16 بازدید
کویر.س

خیلی خوب هست که به هر حال از افرادی که در زمان حیات آن طور که باید قدر دانی نشده لا اقل در زمان مرگ از خانوادشون قدر دانی بشه... راستی خروس سپید تا به حال به کس دیگه ای هم داده شده نه؟

مژگان جمشیدی

سپاس و درود بر شما که یادش را گرامی داشتید و گرامی می دارید ،‌

محمد درويش

كار زيبا و ابتكار ارزشمندي است. اميد كه ياد آن شهيد بزرگوار و سلوك بي مانندش هرگز فراموش نشود.

مهشید

فکر می کنيد اهدای يک لوح به خانوادش کافيه؟ اينا با اين کار فقط دهن مخالفا رو بستن. برای نجات شاهکو محلیهای دیگه چه کاری انجام شده؟ به احتمال زیاد از این لوحها به تعداد زیاد ساختن و آماده گذاشتن براشون

ژاله

هروقت ياد اين بزرگمرد ميافتم چشمانم پر از اشک ميشه... گرچه ميدانم الان با ملائک هم نشين شده.