بخاطر قطع مکرر برق از مردم عذرخواهی می کنم

 


دیروز در خبرها و به نقل از وزیر نیرو آمده بود که:رئیس جمهور دستور داده است تا برای صرفه جویی در مصرف برق، در جلسات هیئتدولت نیمی از لامپ ها خاموش بمانند که در سه جلسه گذشته این امر اجراییشده است.

نمی دانم آیا خاموش کردن لامپ های اضافه جزو وظایف دولت است یا برنامه ریزی برای قطع نشدن برق در سراسر کشور ؟!

عادل فردوسی پور در ابتدای مسابقه فینال جام ملتهای اروپا بر اساس اطلاعات غلطی که به او داده بودند چنان از برق دار بودن مردم سراسر کشور می گفت که انگار واقعه ای بس بزرگ و حماسه ای عظیم خلق شده است ! و البته اطلاعات او غلط بود و بی برقی وجود داشت .

راستش را بخواهید از بی برقی متنفرم . هر وقت برق می رود اضطراب و استرسی عمیق عذابم می دهد و این ترس و اضطراب نه بخاطر خاموشی بلکه ریشه در زمانی دارد که هر وقت برق می رفت صدای آژیر قرمز فضای خانه و محله را پر می کرد ، ضربان قلبم را لمس می کردم و برای زنده ماندن به همراه خانواده به زیرزمین یا زیر پله ها می رفتیم ... بی برقی مرا به زمان جنگ می برد .

چند سالی بود که برق ها نمی رفت و این احساس را نداشتم ولی در ماههای اخیر و همزمان با شعارهایی همچون "مدیریت جهانی " و در روزهای نفت 144 دلاری بی برقی باز برگشته است !!

چند روزیست که سایتها را می گردم و البته روزنامه ها را که روزانه مرور می کنم تا شاید جمله ای یا کلمه ای از مسئولی که برای خدمت به مردم حقوق می گیرد پیدا کنم که بخاطر بی برقی و قطع مکرر برق از مردم عذرخواهی کرده باشد ولی افسوس که هر چه گشتم نیافتم ولی از آنجائیکه من یک نفر از هفتاد میلیون نفر مردم ایران هستم و احتمالاً به همین اندازه در سرنوشت کشورم سهیم و تاثیرگذار هستم از اینرو از هموطنان عزیزم برای قطع مکرر برق عذرخواهی می کنم.

شاید اگر همه ی چراغهای دولت نهم خاموش شود باز هم مثل چند سال گذشته هیچوقت برق نرود ....

مطلب مرتبط :

نقش دولت در قطع مکرر برق

/ 4 نظر / 105 بازدید
حسام الدین

درود بر سپر. آقا این دولت نهم تمام بشه تازه وضعیت این 4 سال روشن می شود. این که تو این سالها قطعی نداشتیم دو حالت دارد. یا باران خوب بوده و منابع تولید انرژی داشتیم و یا این که مصرف پایین بوده و یا این که دست بیگانه در کار نبوده. اما الان خودشان هم بر اساس برنامه از پیش تعیین شده در تهران قطع نمی کنند. ما هم دیشب قطعی داشتیم و هم امروز صبح. ساعت 7. من اصلاح نکرده و هپلی اومدم بیرون از خانه. اینها نمایش دادن خوب بلد هستند اما نمی دانند که تاریخ روزانه و ساعتی داره ثبت می کنه دروغ ها و وعده ها را

محسن تیزهوش

این مطلب را حتما بخوانید. منتظر پیشنهاد شما هستم. روی کمک شما خیلی حساب کردم.

اقلیماپولادزاده

ای کاش زودتر این چند تا چراغ مانده هم به خاموشی ... ممنونم که سر می زنید .

محمود

خیلی زیبا بود . کاش یکی می فهمید.