دکتر ناصر کرمی بهترین شخصیت محیط زیست در سال 88

آقای دکتر ناصر کرمی، کارشناس و کوشنده ی حوزه ی میراث طبیعی و محیط زیست، روزنامه نگار، و سردبیر «ایران، خبرگزاری مستقل محیط زیست»

به خاطر تلاش های خستگی ناپذیرش برای نگاهبانی از محیط زیست و میراث طبیعی ایران؛ از طریق نوشتن مداوم در نشریات مختلف، خبر رسانی به موقع، و سردبیری نشریه ای مستقل که ،فقط پس از گذشت سه سال، اکنون حرفه ای ترین نشریه ی محیط زیست در ایران است.

ناصرکرمی، در شرایطی که محیط زیست و میراث طبیعی ایران در شرایط بسیار بدی قرار دارد، توانسته است با نگارش و انتشار خبرها و مطالب بهترین کارشناسان محیط زیست در ایرن توجه مردمان و به ویژه جوانان را به مسائل مربوط به محیط زیست جلب کرده و در آگاه سازی و آموزش آن ها اثرات قابل توجهی داشته باشد.

ناصر کرمی لیسانس خود را در رشته ی جغرافیای فیزیکی، فوق لیسانس خود را در رشته ی شناخت آب و محیط زیست، و دکترای خود را در رشته ی شناخت محیط زیست دریافت داشته است.

توضیحات نگارنده :

این انتخاب شایسته را به آقای دکتر ناصر کرمی صمیمانه تبریک عرض می کنم. نگاه ناصر کرمی به محیط زیست را بسیار دوست دارم . نوشته های او بجای اینکه خواننده را احساساتی کند ، به فکر وا می دارد. با اینکه عشق به محیط زیست در عمق نوشته ها و رفتارش پیداست اما ادعایی ندارد و از آن جمله طرفداران محیط زیست نیست که فکر کند اگر نباشد پایه ای از ستون های محیط زیست لنگ می زند . او چیزی را می نویسد که دوست دارد ، نه چیزی را که دیگران دوست دارند و به همین خاطر گاهاً مطالبی و نظراتی دارد که شاید مورد پسند دوستانش نباشد و اینکه نمی خواهد همه را از خودش راضی نگه دارد نشان از صداقت اوست.

 

/ 5 نظر / 65 بازدید
default

م هم تبریک خد پدرشان را بیامرزد ولی تو می دانی و من هم می دانم که تا این حکام هستند این خوبان بی نتیجه اند

قباد

سلام درود بر شما و تبریک به ایشان پایدار باشید

ناصر کرمی

سپهر عزیز از لطف شما و دیگر دوستان بسیار ممنونم.