برگشتم از سفر !

دو هفته ای در سفر بودم و در این مدت چند شهر هندوستان را گشتم. اتفاقاً از شانس من دو تا از بهترین باغ وحش های هندوستان در این دو شهر بودند و بسیاری از حیواناتی که تاکنون ندیده بودم را از نزدیک دیدم.
در این مدت و در بی خبری نسبتاً مطلق از فضای خبری و اینترنت، اتفاقات بد کم نبوده است. شاید حجم این خبرهای بد مثل همیشه بوده است ولی وقتی بعد از یک مدت با این خبرها روبرو می شوی تازه متوجه می شوی که شوربختانه چگونه ما به شنیدن خبرهای بد عادت کرده ایم. با اینکه قدیمی شده ولی برای اطلاع دوستانی که بی خبر بوده اند این خبرها را در یکی دو روز آینده در اینجا بازنشر خواهم کرد. فعلاً تا خواندن آن خبرهای بد، شما را در لذت دیدن این صحنه زیبا که عکس آن را در شهر حیدرآباد گرفته ام شریک می کنم.

/ 5 نظر / 20 بازدید
کوشان مهران

آقای سپهر در دوران صفوی یک اقلیت هندی در اصفهان به صرافی مشغول بودند. شاید هنوز اقلیت سیک در شهر زاهدان حضور داشته باشند. اگر زمان داشتی و به حیدرآباد بروید می توانید تزوک جهانگیری و بابری را بخوانید. نورالدین جهانگیر امپراتور گورکانی هند طبیعت دوستی بی قرار بود. هزاران نکته درباره حیات وحش شمال هند و افغانستان در خاطرات اوست. در آن روزگار کرگدن در دره رود سند و در شهر پیشاور وجود داشت و غربی ترین جمعیت ببر بنگال در نزدیکی کابل و به احتمال زیاد جلال آباد وی غریدند. اگر فایل PDf این کتاب ها را پیدا کنید ، پول که نداریم به حضور شما تقدیم کنیم ... ولی دعای خیر ما بدرقه راه شماست. کار فرهنگی کنید آقا!!!!!

مهرداد مسیبی

رسیدن بخیر .امید که خوش گذشته باشد.احوالات ما این روزها برای کشتار خرسها خوب نبود.

معصومه شهباز

درود گويا سفر خوش گذشته ولي از احوال خرسهاي سميرم بي خبر بودي...كجايي!؟بنويس پسر

بیداد(گیله زن)

امیدوارم خوش گذشته باشه و تصاویر که این را می گویند ... ما هم در سفر بودیم البته در خبرها آنهم سفر از بلندی ها و همچنان به پستی ها ... دوستان گفتند داستان دردناکه خرس بی گناه و دو توله اش را البته از زاینده رود هم خبر بود آنهم اینکه تعداد شاکیان از 6000نفر گذشت... در هرحال مشتاقم تا بخوانم[لبخند]

شهر شادی و سرگرمی

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما کاربران گرامي خبرهاي علمي ، تصويري ، سرگرمي ، تفريحي ، مذهبي ، آموزشي ، خبري ، دانستني و ... همه و همه را در ( شهر شادي و سرگرمي ) تجربه کنيد شما ميتوانيد با لينک کردن اين وبلاگ عل الخصوص در قسمت لينک هاي روزانه وبلاگ خودتان ، ما را مورد ازمايش قرار دهيد و همچنين شما مي توانيد اپ هاي روزانه ما را ببينيد و و از وبلاگ تفريحي ما لذت کافي را ببريد . فلذا ما را با خبر سازيد تا وبلاگ زيباي شما را هم به لينک هاي ( شهر شادي و سرگرمي ) اضافه کنيم با تشکر مديريت وبلاگ [گل][گل]