افزایش آگاهی عمومی راه نجات ماهی قرمز است

در این تصویر بخشی از عباراتی را که هموطنانمان در سه روز گذشته در اینترنت در مورد ماهی قرمز جستجو کرده اند و به وبلاگم رسیده اند را می بینید. مشاهده می کنید که اکثر سوالات بسیار ساده و ابتدایی هستند. ضمن اینکه فراموش نکنیم اینها افرادی بوده اند که به اینترنت دسترسی دارند و همین که برای پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز خود از اینترنت استفاده می کنند نشان می دهد که جزو افراد به روز و حتمن باسواد کشور هستند.
پیش از این نوشته بودم که در کلاس ها و برنامه های آموزشی که برای ماهی قرمز داشتیم متوجه شدم که سطح دانش عمومی در خصوص ماهی قرمز بسیار بسیار کم است و اگر ذره ای این اطلاعات افزایش پیدا کند ممکن است خیلی ها از خریدن ماهی قرمز منصرف شوند و آنها نیز که ماهی می خرند تلاش کنند که بخوبی از آن نگهداری کنند.
برای نجات ماهی قرمز باید مردم را با ماهی قرمز آشنا کرد و سطح آگاهی آنان را افزایش داد.
پرونده ماهی قرمز در این وبلاگ

/ 3 نظر / 12 بازدید
funnyrain

اگه تا حالا نتونستی پس دیگه هیچوقت نمی تونی ( ستاد مبارزه با امیدواری کاذب جوانان ) به ما هم سری بزن. وبت عالی. راستی نظر بدی ها!!![چشمک][نیشخند][خنده][لبخند] من هم ماهی قرمز دارم اونم دو تا البته چهار تا داشتم . الان هم یکی از اونا قرمز کم رنگ هست و کوچیکه و شکمش از بالا نگاه می کنی از اون یکی که خیلی پهن و قرمز هست چاق تر . اگه می شعه جنسیتش هم برام تو بخش نظر های وبلاگم بنویس و بگو برای اینکه جفتگیری کننند و بعد از اون باید چه کار کنم. ممنونم. منتظر هستم.

نیلوفر

سلام ممنون بابت اطلاعاتی که دادی من امسال ماهی های قرمز و بعد عید از دوست و آشناها گرفتم تا نجاتشون بدم که تو یه تنگ که دو قاشق آب داره بدون هیچ غذایی نمیرن [چشمک]

پریسا

من بخاطر ماهیهای قرمز عید آکواریوم بزرگ خریدم.از دوستام ماهیهاشونو گرفتم.الان ۷تا ماهی قرمز دارم.ک چشم نکنم حالشون عالیه.و بهشون نون میدم.میخواستم بدونم باید کار دیگه ای انجام بدم.