آشنایی با روشهای نگهداری ومراقبت از مرغ عشق

برای آشنایی با روشهای نگهداری ومراقبت از مرغ عشق اینجا راکلیک کنید.

(این مطلب از سایت انجمن حمایت از حیوانات است) 

 

/ 6 نظر / 9 بازدید
سیامک

سلام! وبلاگ مفید و زيبايی داريد. من عاشق گربه‌ها هستم و به نظرم بهترين حيوان خانگی گربه است. متاسفانه نگهداری ۲۴ ساعته گربه برای من مقدور نیست. گربه من که در محوطه ساختمان زندگی مي‌کرد و برای بازی و غذا خوردن به خانه می‌امد با یک پسر که ۲ سال از خودش بزرگتر بود آشنا شد و رفت و دیگه نیومد. لطفا در مورد این مهاجرتهای عجیب و غریب گربه‌ها هم مطلب بنویسید. موفق باشید.

چکش فرنگی

سام الیکوم ما - کوچیک پیشیای با معرفت ( چکوش فرنگی لوتی ) - خییلی خووشحالیم که عسک ای جک و جانوورا و حیوونا رو میذاری تا ما تماشا کنیم و دیگه اجبار نریم که دی سی بخریم بدیم آدمیزاتا واسمون بذارن تماشا کنیم . زیمنن ما بهترک هس که زیاتی به مورغ عقش نزدیک نشیم ، البت ما خیلی با مرامیم ولی ای پرنده هه ممکنه با دیدن هیکلمون پس بیوفته . بازم از ای کارا بکنین . اگه شد کمی کالواس جامبون واسیه ما بگیرین برفستین لونه گربه سیاهه که رفیقمونه و ما فیلن اونجائیم ،‌ میکائیلیان باشه دیگه حرف نره ، خیلی از ای کالواسا و جامبونا تقلبیه و نون خشکه اس و ما دوس نریم .

dampezeshk koochooloo

salam,webloget o khoondam,jaleb bood,misheh dar mored e hamster ham etelaati bedi,mamnoon

فرهاد(گروه حیات وحش ایران)

با سلام به همه دوستان عزيز انجمن حمايت از حيوانات در نظر دارد در اعتراض به ساخت و سازهای غير مجاز و تصرف حريم سواحل دريای خزر توسط اشخاص حقيقی و بعضا دستگاههای دولتی و روند تخريب محيط زيست در پناهگاه حيات وحش ميانکاله گردهمايی اعتراض اميزی را با کسب مجوزهای مربوط و با حضور ساير تشکلهای زيست محيطی در روز ۲۴ مهرماه ۱۳۸۲ در منطقه ميانکاله برگزار کند. از تمامی علاقه مندان دعوت ميشود در اين حرکت همراه ما باشند. زمان وتاريخ حرکت: چهارشنبه ۲۳ مهرماه ۱۳۸۲ ساعت ۱۰ شب(بازگشت پنجشنبه شب) زمان ثبت نام : همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۴ بعد از ظهر حداکثر تا پايان وقت اداری دوشنبه ۲۱ مهر محل ثبت نام: تهران٫ انتهای بلوار کشاورز ٫خيابان قريب٫ خيابان سوسن٫ ساختمان سوسن واحد ۲۴ تلفن:۶۹۳۱۹۰۰(۶خط) هزينه اياب و ذهاب هر نفر ۳۰۰۰تومان ما از دوستانی که واقعا به طبيعت و حيات ايران علاقه مند هستند انتظار داريم که حتما در اين برنامه شرکت کنند. شرکت در برنامه برای کليه علاقمندان آزاد است.

مارمولک

سلام آقا خسته نباشی اطلاعات جالبی نوشتی در مورد مارمولک هم چيزی داری بنويس

بهنود

همه چیز خوب است ولی نمی دانم چرا در باره ی طوطی هیچی ننوشتی