دوست داشتنی ترین 90

Multimedia%5Cpics%5C1386%5C10%5CPhoto%5C206.jpg

برنامه 90 دیشب که با حضور محسن صفائی فراهانی رئیس کمیته انتقالی فوتبال ایران اجرا شد ، یکی از بهترین برنامه های زنده صدا و سیما در سالهای اخیر بوده است . صحبتهای منطقی محسن صفائی فراهانی و بیان اتفاقات پشت پرده فوتبال که همراه با صحبتهای خلاف واقع و فرافکنانه مدیران عالیرتبه سازمان تربیت بدنی کشور شد ، بسیاری از واقعیتهای این روزهای کشورمان را روشن می کند .

در این برنامه همه دیدند که معاون سازمان ورزش کشور با چه اعتماد به نفس بالایی دروغ می گفت و از مسئولیت شانه خالی می کرد و چه زیبا بود وقتی که صفائی فراهانی با دلیل و مدرک واقعیتها را بیان می کرد. آش مدیران سازمان ورزش آنقدر شور بود که حتی در صحبتهای خودشان نیز تناقض بسیاری به چشم می خورد .

این برنامه 90 ، حسرت داشتن رسانه ای آزاد که بیانگر دیدگاههای همه افراد جامعه باشد را باز در دلمان زنده کرد و مزه آن آنقدر شیرین بود که تلخی برنامه های یکسونگرانه رسانه ملی بیش از بیش آزارمان دهد .

پی نوشت:

+ پرونده بالاترین در همین ارتباط

/ 4 نظر / 11 بازدید
سعيد

سلام دوست عزيز خوشحالم که با شما اشنا شدم اقای سليمی منم در مورد محيط زيست زياد می نويسم يه نگاهی به سايت من بنداز اگر مايل بودی با هم تبادل لينک داشته باشيم منتظرتان هستم ممنون

آرش

براي الياس پهلوان: لينك فيلم برنامه ۹۰: http://iribsima.com/prog/96541