افشای یک جنایت در باغ وحش ارم تهران: شیرها را زنده زنده در آتش سوزاندند!

وی در پاسخ به اینکه آیا شیرها را بدون داروی بیهوشی سوزانده اند گفته:
"اینکه داروی بیهوشی زده اند یا نه در عکس معلوم نبود اما احتمال اینکه داروی مناسبی استفاده نشده باشد وجود دارد، چرا که اگر دارویی شیرها در آتش نمی ماند اما دارو یا به اندازه کافی و یا مناسب مصرف نشده است چون شیرها کامل بیهوش نبودند."

این اقدام در سال 89 و در پی شیوع بیماری مشمشه در باغ وحش ارم صورت گرفته است. پیش از این خبرهایی در رسانه ها منتشر شده بود مبنی بر اینکه 14 شیر باغ وحش ارم را تیرباران کرده اند.
گفتنی است، ایمان معماریان که به عنوان دامپزشک باغ وحش ارم فعالیت می کند از حامیان باغ وحش داری است و در سالهای گذشته سعی کرده با سفر به کشورهای اروپایی گونه های جدیدی را برای نگهداری در باغ وحش ارم خریداری کند. این در حالیست که باغ وحش ارم به قتلگاه گربه سانان تبدیل شده است.

همچنین در ماه های گذشته خبرهایی منتشر شده بود که توله شیرهای باغ وحش ارم به فروش می رسد.
پرویز قندالی مدیر باغ وحش تهران در پاسخ به خبرنگار زیست بوم در این خصوص گفته: در آن زمان مسئولیتی در باغ وحش تهران نداشته ام و پاسخی در این خصوص نمی توانم بدهم!

/ 2 نظر / 101 بازدید
کلات

سلام این چه کشتاری است؟؟؟؟؟؟ چرا این حیوانات زبان بسته را وسیله هوا و هوس قرار میدهید؟؟؟؟؟؟ چرا برای باغ وحش ارم یک آدم درست انتخاب نمیکنید؟؟؟ چرا دلالان مسئول آنجا هستند؟؟؟؟ از جان این حیوانات چه میخواهید؟؟؟؟؟؟؟ اگر عرضه نگهداری ندارید ، پس تعطیلش کنید. ای کسانی که حیوانات را بخاطر هوس خود می آزارید خداوند نابودتان کند....... کجایند این حامیان حقوق حیوانات ؟؟؟؟؟

fatemeh

سلام.من خیلی به حیوانات علاقه دارم می خوام عضو انجمن حمایت از حیوانات بشم.چطور این کارو بکنم؟