پنجمین سال تولد وبلاگم

 


نمیدونم چرا اشتباهاً بجای 9 مرداد تصور می کردم روز تولد وبلاگم 14 مرداده ! در هر صورت فرقی هم نمی کنه . این پست رو نوشتم که حداقل یادم باشه یک سال دیگه هم گذشت .

روزگار عجیبیه برای من ؛ نا امیدی در اوج امیدواری ! سن زیادی ندارم و شرایط زیادی را تجربه نکردم ولی در همین چند ساله به خوبی عقب گرد و بد تر شدن اوضاع نسبت به دو سه سال پیش رو کاملن حس می کنم ، برای همینه که میگم در عین امیدواری ، نا امیدم . البته منظورم از امیدواری و نا امیدی جنبه شخصی اون نیست بلکه از اونجائیکه همیشه سعی می کنم خودم رو عضوی از جامعه و کشورم بدونم و منافع شخصی خودم را در کنار منافع جمع ببینم نسبت به اوضاع اطرافم این حس رو دارم.امیدوارم به پیشرفت و بهتر شدن و هراسانم از ادامه وضع موجود و پسرفت.

بسیاری از ما ها اینگونه ایم ، بخصوص اگر وبلاگی با موضوع محیط زیست داشته باشی ؛ معجونی تلخ و شیرین ! شیرینی وبلاگ نویسی همراه با تلخی ویرانی محیط زیست ، درست مثل یک فنجان قهوه ترک با شکر زیاد .

اصلاً نمی خواستم اینها رو بنویسم ، بی اختیار آمد . نمیدونم چرا اینطوریم ؟! همیشه روزهای تولدم و یا موقع سال تحویل این حس نا امیدی همراه با امیدواری سراغم میاد .

در هر حال در سال گذشته تجربیات شیرین وبلاگی خوبی داشتم و این شیرینی و حضور دوستان سبزم مرا همچنان به حضور در کافه وبلاگستان تشویق  می کند .

/ 17 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مه ناز

تبریک میگم من به روزم[لبخند]

جمال

مبارکت باشه سپهر جون[قلب][گل]

مهدی

سپهر عزیز پنجمین سال تولد وبلاگت رو تبریک میگم. همیشه موفق باشی...[گل]

مرجانک

سپهر عزیز درود بر شما البته با کمی تاخیر - تبریک من را هم بپذیر ! امیدوارم مثل همیشه - در صف بهترین ها قرار داشته باشی ! طبیعت نگهدارت باد .

مجتبی کنعانی

سپهر عزیز امید وارم جشن 6 سالگی وبلاگت به دور از هراس فیلتراسیون باشه. آزاد باشی. در ضمن شاید تو جشن 30 سالگی وبلاگت یه کمی وضعیت دوستداری حیوانات در ایران بهتر بشه. البته اگه موجود زنده ای بمونه.[گل][گل]