تلفات جانی شهروندان اصفهانی جنایت صهیونیست ها در غزه را ثابت می کند

 

در خبرها آمده بود بمب های فسفری بکار برده شده توسط اسرائیلی ها در جنگ غزه باعث نازائی و سرطان خون مردمان بی دفاع غزه خواهد شد . هفته پیش معاون شهرداری اصفهان نسبت به خطرات پالایشگاه اصفهان که روزانه هزار تن سولفور وارد هوا و آب اصفهان می کند هشدار داده بود و گفته بود که این مسئله خطرناک تر از انفجار بمب فسفری است . به عبارتی اگر در  باریکه غزه در هنگام جنگ بمبهای فسفری بر سر مردم فرود می آید در شهر اصفهان هر روز بمب فسفری بر سر مردم بی دفاع فرود می آید.

آنچه که در مورد اثرات بمب های فسفری در باریکه غزه پیش بینی می شود این روزها در اصفهان خود را نشان می دهد ؛ دکتر مکاریان ، فوق تخصص خون چندی پیش در گفتگو با نشریه زندگی سالم از افزایش سرطان در اصفهان خبر داده بودهمچنین دکتر احمدی ، عضو هیئت مدیره باروری و ناباروری ایران گفته بود که 46% مردان اصفهانی اختلال جنسی دارند و ناباروری در اصفهان در حال افزایش است و دیگر  آنکه دکتر ولیان ، مسئول مرکز ژنتیک اصفهان ، خبر از افزایش بیماریهای ژنتیکی داده بود و وعده داده بود که مرده زایی و سقط جنین در انتظار مادران اصفهانی است.

شاید نتوان علت همه مرگ و میر ها را به پالایشگاه اصفهان ربط داد ولی بی شک نقش دارد ، ضمن اینکه اصفهان صنایع آلوده کننده دیگری نظیر ذوب آهن ، کارخانه سیمان و فولاد و ... دارد. و البته این داستان در بسیاری دیگر  از شهرهای بزرگ و کوچک کشورمان وجود دارد .

 ای کاش مسئولان محترم کشور در کنار تعریف کلماتی چون «براندازی نرم » ،کلماتی نظیر « جنگ نرم » یا « مرگ نرم » را هم تعریف می کردند.

توضیح عکس: عکس بالا از غزه نیست. جنین های ناقص الخلقه ای هستند که به یکی از آزمایشگاههای شهر اصفهان آورده شده اند. ببخشید اگر ناراحت کننده است.

 

 

/ 5 نظر / 11 بازدید
Wژاله

صبح به خیر. مگه هنوز نفهمیدی جان و سلامتی مردم این مملکت چقدر بی ارزشه در برابر مردم و بخصوص کودکان غزه چقدر بی ارزشه.. در تهران هم روزی دست کم 300 نفر بر اثر آلودگی هوا و سکته قلبی و مغزی میمیرند.. افراد سالم هم همگی دچار تنگی نفس و آسم شده اند ولی بقول اجنبی ها ٌWHO CARES فقط گاه به گاه بخاطز عداوت و دشمني كه با سگ و گربه ها دارند مردم را ميترسانند و برحذر ميدارند از نگهداري حيوانات كه مبادا به بيماريهاي لاعلاج دچار شوند !!!!!! مردم ساده لوح اين مملكت هم باور ميكنند.

مرد خاکی

[ناراحت] چه تصاویر چندش آوری[ناراحت] اصفهان یکی از سه شهر بسیار آلوده ی ایران است...خود مردم این دیار نیز باید به فکر سلامتی خودشون باشن... پیروز باشید[گل]

محمد قدیریان

سلام. وبلاگ خوب و آموزنده ای دارید. من فکر میکردم اصفهان شهر تمیزی باشه ولی با این مطالبی که شما نوشتی فهمیدم وضع خیلی وخیمه.[ناراحت] به منم سری بزنید. خوشحال میشم.

ابوطالب ندری

درود بر شما عکسهای از تالابهای بین المللی گلستان را ببینید که در حال خشک شدن هستند با تشکر نجات دهیم این تالابها را

لطف اله حاجی هاشمی ی-م

آقای سلیمی عزیز درود بر شما ، واقعیت دردناکی است و از پالایشگاه بد تر و خطر ناکتر شرکت پلی اکریل است با مواد شیمیایی بسیار خطر ناک آن و هیچ دکتری مجاز نیست پیرامون خطراتش مطلبی بنویسد بخصوی پساب آن که بد بختانه به زاینده رود هم می ریزد . پیروز و سربلند باشید[ناراحت][ناراحت][ناراحت]