نهالی به یاد یاسر انصاری کجوری

نوشته بودم یاسر انصاری در میان ما نیست اما یادش و آرزوهای سبزش تا همیشه با ماست و با ما زندگی می کند. این یک شعار نیست ، یک واقعیت است . روح بزرگ یاسر همچنان می تواند زاینده دل هایی برای مهربانی با طبیعت باشد .
روز گذشته یکی از دوستان نادیده و سبزمان که از طریق این وبلاگ با زنده یاد یاسر انصاری آشنا شده بود ، به یاد این مرد و به پاس همه ی خوبی هایش در حیاط خانه شان نهالی کاشت و عکس آن را برایم فرستاد. بی شک روزی این نهال همچون اندیشه های سبز یاسر به درختی مثمر تبدیل خواهد شد و زاینده خواهد بود.
این دوست عزیز به همراه عکس ، دو بیتی زیر را از بین سروده هایش برایم فرستاده بود:
امشب دوباره در هوا بوی بهاران میرسد
بهر دل آشفته ام پیغام یاران میرسد
تا صبح فردا انتظار ممکن نباشد دوستان
کی بر بیابان دلم آیات باران میرسد

/ 1 نظر / 10 بازدید
اميني

سلام سايت حمايت از جنگل ها و حيوانات از شما دعوت مي كند براي بهبود وظعيت اين دو سرمايه گران بها با ما همكاري كنيد. شما با عضويت در سايت مي توانيد مقالات و هر مطلبي حتي خاطرات طبيعت گردي را درج كنيد.و لينك سايت و وبلاگ خود را در آن قرار دهيد تا طبيعت دوستان بيشتر با شما آشنا شوند اگر هم برايتان مقدور است لطفا ما را تحت عنوان حمايت از جنگل ها و محيط زيست لينك كنيد. http://junglesandanimals.com/fa/ در ضمن تمام مقالات شما را به انگليسي و تحت عنوان نام شما در قسمت انگليسي سايت درج خواهيم كرد. اين سايت به شخص يا گروه خاصي تعلق ندارد.پس اين سايت را متعلق به خود بدانيد و در آن به انتشار مقالات بپردازيد.