پس از "300" این بار "مجموعه دروغ ها" را در سینما چهارباغ ببینید

 

 

چند روز پیش در همین وبلاگ مطلبی در مورد آنچه که بر میراث تاریخی و فرهنگی اصفهان می رود نوشتم و آنرا با فیلم ضد ایرانی "300" مقایسه کرده بودم.

امروز متوجه شدم که مترو اصفهان به یکی دیگر از فیلمهای جدید هالیوودی نیز شباهت فراوانی دارد. کافیست عبارت "مترو اصفهان" را در یکی از موتورهای جستجو گر ، جستجو کنید و اظهار نظرهای صورت گرفته در مورد متروی اصفهان طی 2،3 سال گذشته را بخوانید آنوقت متوجه می شوید که عنوان "مجموعه دروغ ها" به راستی و درستی برازنده سناریوی مترو اصفهان است.

"مجموعه دروغ ها" همان فیلمی است که در آن گلشیفته فراهانی همبازی دی کاپریو و راسل کرو است . داستان فیلم را به درستی نمی دانم ولی این را مطمئنم که این عنوان بیشتر از آنکه مناسب این فیلم باشد مناسب اظهارات و عملکرد مسئولان مرتبط با متروی اصفهان است.

ای کاش همانطوریکه گل شیفته فراهانی بدون حجاب بر فرش قرمز حاضر شد ، می توانستیم چهره بازیگران متروی اصفهان را بدون هیچ حجابی ببینیم.

نمی دانم چه ارتباطی بین مترو اصفهان و هالیوود وجود دارد که این میزان اشتراک دارند ؟! تنها می دانم که هر دو برای رسیدن به اهداف خود بخوبی سر مردم را گرم می کنند و همچنین گردش مالی بسیار بالایی دارند !

/ 3 نظر / 9 بازدید
جمال

سلام خوبی سپهر جان؟ به اینجا یه سر بزن لطفا" http://isfahanziba.isfahan.ir/Details.aspx?NewsId=7557&MID=3456

مهشید

والا منم جواب سوال تورو نمیدونم! ولی گلشیفته تو این فیلم معرکه بود. شاهکار. [قلب]

یکتا

DVD مجموعه دروغ ها «Body of Lies» جديدترين فيلم کارگردان کهنه کار سينماي امريکا ريدلي اسکات در حالی به پرده سينماها مي رود که نام گلشيفته فراهاني در ميان اسامي دست اندرکاران آن به چشم مي خورد.گلشيفته فراهاني ايفاگر اين نقش است در حالي که نقش نخست فيلم را لئوناردو دي کاپريو بازي مي کند و راسل کرو هم بازيگر نقش مهم ديگري در فيلم است. برای خرید DVD به این سایت مراجعه کنید http://www.24i.ir/index.php?mark=5&productID=71&vote=yes