خدا را شکر "سیل و گرمایش جهانی " با ایران کاری ندارد !

.زلزله ی اتفاقی بم !

به گزارش آفتاب رئیس محترم جمهور روز گذشته و در جمع مدیران ستادهای حوادث غیرمترقبه كشور گفتند:  زمین نمی‌تواند بر سر جایی كه همه‌ افراد آن مومن هستند بلرزد.

خوشبختانه از آنجائیکه ملت ما مردمی مومن هستند می توان امیدوار بود که حوادثی از جمله سیل و گرمایش جهانی شامل مردم مومن کشور ما نمی شود. البته برای محکم کاری هیئت محترم دولت می تواند بخشنامه ای بدهد و از سیل و گرمایش جهانی  بخواهد اثرات خود را متوجه مردم کشورمان نکنند.

بر اساس این دیدگاه تا کنون همه ی مشکلاتی که در اثر تخریب محیط زیست و توسعه ناپایدار در کشور ایجاد شده واقعی نبوده است و مثلاً افزایش ابتلا به سرطان ، بیابان زایی ، انقراض گونه های گیاهی و جانوری ، تولد کودکان ناقص الخلقه و ... همه و همه در حد حرف است و نباید شامل حال مردم مومن ایران می شده.

/ 11 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بامداد

اصلا کار منصفانه و انسانیی نیست ، اگر انرژی نتواند اینجا تخلیه شود لاجرم فشارش به همسایگان ما وارد خواهد شد و علاوه بر خسارات جانی و مالی ، تبعات سیاسی نیز در پی دارد . حداقل نقاطی را باید مشخص کنند ... درست نیست !!

مهشید

به نظر من توی همه اینها ( سیل و زلزله و حوادث و بلایای طبیعی) دست ننگین آمریکای جنایت کار دخیله. فقط آمریکاست که نمی تونه پیشرفتهای ایران رو ببینه!!! و دلش می خواد دایم به هر بهانه ای شده به این ملت مومن !!! ضربه بزنه. حالا می خواد این ضربه از سوی آمریکای جنایت کار به وسیله موشک کروز باشه یا سیل و زلزله و . . . ( خدایا از شر این آمریکای جنایتکار به تو پناه می بریم)

ژاله

فعلا که همه دارند از فرط خوشی پرواز ميکنند تو اين مملکت گل و بلبل و با این همه برکت خداوندگار. من هم بروزم..

ابرک

سلام و خدا قوت.کم پيداييد!مطلب ايندفعتون واقعا جای تامل داره و عکس بسيار تکاندهنده ای گذاشتيد چاره ای نيست واقعيت تلخه! منتظرتون هستم.

یکی دیگه..

جناب سليمی زياد به اين حرف ها فکر نکنيد. قبلا هم کسانی مثل حسنی و تتری و سخنان بعضی نماينده گان در مورد لايه اوزون و....بوده. چيزی که حايز اهميت هست عقل ادميست. شرع و عقايد به آن که ملاک نبوده. بوده؟

عليرضا گروسين

سلام و خسته نباشی. من هم موقعی که اين خبر رو خوندم با دلی پر خون، خنديدم!!! و تاسف خوردم !!! يک خبر ناراحت کننده هم دارم: از چندي پيش در تنها جنگل استان همدان واقع در سراب گيان نهاوند ، با نام احداث استخر پرورش ماهي شاهد تخريب و نابودي تنها عرصه جنگلي بازمانده از جنگلهاي زاگرس در استان هستيم. گزارش كامل اين روند به همراه نامه اعتراض آميز اهالي بومي در ويژه نامه استان همدان روزنامه فرهنگ آشتي چاپ گرديده و در وبلاگ www.jangalegian.blogfa.com نيز قابل مشاهده است. اميدواريم با استفاده از اين مطالب و درج خبر در وبلاگ خود ،ما را در اطلاع رساني به مردم و انجام رسالتمان ، ياري نماييد. با سپاس فراوان دبير انجمن زيست بوم آبان

درمانگر

درمان پرندگان و حیوانات در محل حیوانات خانگی دام و ماکیان صنعتی و آبزیان با روش انرژی درمانی 09358712217 vethealer@yahoo.com

مجتبی

با سلام خدمت شما هم وطنان عزیز متاسفانه باز هم رئیس جمهور قلابی ما حرفهای نسنجیده ای زد. من دانشجوی شیلات و محیط زیستم. تا اونجایی که من و اساتیدم می دونیم و در بسیاری از مقالات علمی خوندم وقتی اسم از گرمایش جهانی برده میشه منظور کل زمین هستش دوستان از فقط یه جای خاص که مثلا شامل ایران نمیشه، بیشتر قابل توجه مهشید بی مغز !!! با گرم شدن زمین و آب شده یخ های قطبی سطح آب دریاها و اقیانوس ها بالا می آید و بسیاری از جزایر زیر آب می رند. قربون اون دل مهربان و فداکار رئیس برم که می خواد اسلام رو تو دنیا پیاده کنه !!! آخه تو اسلام و از همان ابتدای کودکی و در دبستان بود که به ما می گفتند هر چه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند پس چی شد مرد مومن. من دیگه کار دارم و باید برم فقط از شما دوستان عزیز این خواهش رئ دارم که این طوری فکر نکنید مثل مهشید بابای به امید روز...