اداره محیط زیست چهارمحال بختیاری یک وبلاگ نویس زیست محیطی را به دادگاه فرا خواند

هومان خاکپور وبلاگنویسی که با وبلاگ  « دیده بان طبیعت بختیاری » کوشیده است مصائب زیست محیطی کشور و بویژه استان چهار محال بختیاری را با نگاهی نقادانه و کارشناسی شده به نقد بکشد و طی سالهای گذشته دیده بان همیشه هوشیار میراث طبیعی استان چهار محال بختیاری بوده است ، یکی از کارشناسان اداره کل منابع طبیعی استان چهار محال بختیاری است که در این حوزه بیش از ١٩ سال سابقه کار دارد .
به نظر می رسد پس از ف یلت ر شدن وبلاگ « مهار بیابان زایی » این بار با دخالت سازمانهایی که وظیفه ذاتی شان حفاظت از محیط زیست و میراث طبیعی ایران زمین است ، فشار جدیدی برای ساکت سازی وبلاگهای زیست محیطی بوجود آمده است تا بلکه نابسامانی ها ومشکلات زیست محیطی کمتر از پیش همگانی شود.
این در حالیست که طبق اصل ۵٠ قانون اساسی حفاظت از محیط زیست وظیفه ای عمومی است . همچنین طبق اصل٨ قانون اساسی  امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ای همگانی و متقابل بین مردم و دولت است .
شوربختانه این بار کسانی که وظیفه سازمانی شان حفاظت از محیط زیست است به جای زدن چماق بر سر مخربان محیط زیست تصمیم گرفته اند چماق را بر سر دوستداران و فعالان محیط زیست فرود آورند ! اینجانب پیشنهاد می کنم این چماق را بر سر مبارک خود فرود آورند بلکه در اثر این حرکت تکانی خورده و کمی هوشیار شوند !

/ 2 نظر / 224 بازدید
دانش

آقای سلیمی, از پوششی که به این موضوع دادید بسیار سپاسگزارم. امیدوارم سایر فعلان محیط زیستی نیز همانند شما این اقدام شرم آور یک مدیر کل محیط زیست را علیه آقای مهندس خاکپور, دیده بان پرتلاش طبیعت بختیاری محکوم نموده و نسبت به آن واکنش مناسب نشان دهند.

پورجواد

چقدر خبر بد توی این کشور زیاده!!!!!!!!!![ناراحت][ناراحت]