خبرهایی از شبکه سازمانهای غیر دولتی زیست محیطی اصفهان


امروز اولین جلسه شبکه سازمانهای غیر دولتی زیست محیطی استان اصفهان در سال جدید بود . متاسفانه شبکه ای که روی کاغذ 27 سازمان غیر دولتی را در عضویت دارد ، معمولاً در جلسات عادی آن بیشتر از 5 یا 6 تشکل حضور ندارند . با این وجود هنوز زنده است و با توجه به مشکلات موجود به فعالیت خود ادامه می دهد.

با توجه به اینکه سایت شبکه هنوز راه نیفتاده ، آخرین خبرها و برنامه های شبکه را جهت اطلاع دوستان اینجا می نویسم:

قرار است در روز 31 فرودین مانور آلودگی هوا در شهر اصفهان برگزار شود و شبکه نیز در کنار ادارات دولتی در این طرح حضور خواهد داشت . همچنین شبکه در ششمین همایش روزنامه نگاران جوان حضور خواهد داشت و تشکلهای عضو شبکه ، نشریات خود را در این همایش که از 1تا 5 اردیبهشت ماه برگزار می شود ارائه خواهند کرد .

خبر دیگر اینکه در روز 3 اردیبهشت ماه 200 نفر از اعضای سازمانهای غیر دولتی زیست محیطی اصفهان به پاکسازی بخشی از حاشیه  زاینده رود خواهند پرداخت.

و مهمترین و بهترین خبر آنکه "همایش اشتغال سبز" در آینده ای نزدیک توسط شبکه برگزار خواهد شد . دوستان در نظر دارند این همایش تا ابتدای تیر ماه برگزار شود ولی من چشمم آب نمی خوره ! و احتمالاً "همایش اشتغال سبز" در مرداد ماه سالجاری برگزار خواهد شد . قطعاً پس از مشخص شدن کمیته علمی و اجرایی همایش ، اطلاعات کاملتر در زمینه محورهای همایش و نحوه ارسال مقالات و حضور در همایش از طریق همین وبلاگ و سایتها و نشریات سراسری به اطلاع دوستان خواهد رسید.

/ 1 نظر / 116 بازدید
نعیم مهرگانی

دوست عزیز -یار گرامی: بنده دوست دارم در فعالیت های انجمن شما چه به صورت عضو چه در قالب همکار شرکت نمایم. 09133057603