مزایده فروش عنوان "خلیج فارس" به عربها

3xdnw7tekdweptltm5dv.jpg

امروز در خبرگزاریها به نقل از جلیلی ، دبیر شورای امنیت ملی اعلام شده بود که آنچه با عنوان "خليج دوستي" مطرح شده شعار نيست بلكه نگاه راهبردي ايران است.قبل از این نیز صحبتهای مبنی بر تغییر نام خلیج فارس به "خلیج مسلمانان" مطرح شده بود .

پیشنهاد می کنم بهتر است در راستای همین نگاههای راهبردی بجای آنکه هر روز نام جدیدی برای خلیج فارس انتخاب کنیم و آنرا به دوستان عزیز ! عربمان پیشنهاد دهیم ، مزایده ای برگزار کنیم و به بهترین پیشنهاد عمل کنیم . اینطوری هم زحمتمون کمتره و لازم نیست هر روز به یک کشوری بریم و یک اسمی رو مطرح کنیم و هم اینکه به اصل عزت در سیاست خارجی لطمه ای وارد نمیشه !

پی نوشت:

+ پرونده این موضوع در بالاترین

/ 5 نظر / 11 بازدید
ملکیادس

اینبار دیگر مقامات خودمان تاریخ ایران را جعل کردند.حالا باید سخن و شکایت با که بگوییم؟! دریغ و درد.

يک آدم معمولی

اين آقا در واقع خليج فارس را به خليج دوستی تشبيه کرده است و نه اينکه ناميده است! ظاهرا شدت نفرت نژادی و احساسات ضد انسانی در جنابعالی بقدری زیاد است که به کوچکترین بهانه ای - ولو با جعل واقعیت یک خبر - به سرعت در وبلاگ باشکوهت فوران میکند.کسی که از بخشی از انسانهای جهان - صرفا به دليل عرب بودنشان - نفرت دارد و احتمالا بدش هم نمی آيد مثل مرحوم هيتلر در اصفهان! کوره های آدم سوزی راه بیندازد و عربهای دنيا را در آنها تبديل به خاکستر نمايد حق ندارد وارد حوزه های گفتگوی انسانی شود و همان بهتر که به عزاداری برای فلامينگوهای شهيدش مشغول باشد . بجای گسترش نفرت های ضد انسانی و ضد نژادی بهتر است که عکسهای زيبای خودتان را بطور اختصاصی بروی مجله تايم آمريکا و به عنوان مرد سال وبلاگهای ضد انسانی و ضد عربی محيط زيستی اصفهان منتشر کنيد و کاری به کار سياست نداشته باشيد.

ُسپهر سلیمی

برای یک آدم معمولی امیدوارم روزی به گفته های خود اعتقاد داشته باشی تا بتوانی با اسم ونشان حقیقی نظر بدهی . انسانهای ترسو و در سایه بهتر است ساکت شوند. در کجای این مطلب نکته ای بر ضد اعراب و یا انسانیت وجود دارد؟! که این جملات را برای خودت قطار کرده ای؟؟! خلیج دوستی تشبیه است ، قبول . مطرح کردن خلیج مسلمانان و یا حضور ایران در کنفرانس خلیج ع ر ب ی چه؟ آنها هم تشبیه بودند؟! هر فارسی زبانی ایرانی نیست همانطوریکه هر شبه آدمی ، آدم نیست !! شما بهتر است همان شنگول خان ! بمانید!

کی ناز

سلام و واقعا جای تاسف ما که کم از اين عربها نخورديم هر چی عقب مونده و جهان سومی شديم از همين عربهاست همش می گن حمله مغول بابا حمله عربها به ايران که از اون بدتر بود خيلی حرفها واسه گفتن دارم ولی فقط يک چيز می خوام بگم اونم اينه که خليج فارس هميشه خليج فارس بوده و هست و خواهد بود چون هنوز فرزندان کوروش زنده اند به اميد روزی که به شرايط آرمانی ايران و پارس خودمون برگرديم به اميد آزادي و باتشکر از اطلاع رسانی شما.