این همه آب و زمین و سرمایه داریم، تنظیم خانواده برای چه؟!

معاون امور زنان و خانواده مرکز امور زنان ریاست جمهوری گفته اند: "تنظیم خانواده غربی است و کتاب تنظیم خانواده باید از کتب دانشگاهی حذف شود.
زهرا سجادی ضمن اعلام اینکه سیاست تک فرزندی حاصل تبلیغات سوء دشمن است، با اشاره به رشد منفی جمعیت در کشور گفته: کشور ما چند سال دیگر به مرحله ای می رسد که مجبور است مانند کشورهای اروپایی برای ترغیب به بچه دار شدن سیاست های تشویقی به کار گیرد.
سجادی همچنین گفته: خوشبختانه ما سرمایه در کشور کم نداریم. خود جوان بهترین سرمایه است. این همه زمین و آب در کشور داریم و نمی توان به این بهانه کاهش جمعیت را ترویج کرد."

یک درخواست:
لطفاً از این همه آب یکی یک سطل برای زاینده رود، ارومیه، کارون، بختگان، گاوخونی، هیرمند، شادگان و ... کنار بگذارید، سرمایه و زمین پیشکش! خیلی ممنون !

/ 2 نظر / 23 بازدید
بیداد(گیله زن)

درود راستش رو بخواین چند باری این متن رو خوندم و هربار که می خواستم نظری بنویسم ، واقعا نتونستم شاید نوشتن حقایق غیرقابل انکاری که هر انسان آزاده ای می تواند ببیند، در یک جمله و یا چند سطر نگنجد. آنهم در مقابل سخنان فردی که حتم دارم تاکنون دغدغه ی مادی نداشته و یا شاید نمی داند 3ماه تمام ظهر و شام نان و پنیر خوردن و 12ماه تمام حقوق ماهیانه نگرفتن یعنی چه؟ پس بیراه نیست اگر نداند مفهوم خودکشی آن مرد آنهم از بابت دوباره دیدن چشمان نیازمند زن و دو بچه کوچکش، یعنی چه؟... "اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید" امام حسین (ع)

معترض

خواهشن بيراه صحبت نكنيد در قرآن مجيد آمده كه ازدواج كنيد و بچه دار شويد و خداوند روزي شما و آنها را تامين مي كند آيا مسلمان نيستس حداقل آزاده باش نمي خواهد به فكر زاينده رود باشي به فكر سازندگي خودت باش خدا خودش خلق كرده خودش هم هواي بندگانش را دارد. اين همه فقر و بدبختي به خاطر گناه ما است.