ظاهراً هنوز نفت داریم !

 

این روزها خبرهای عجیب و غریب زیاد شنیده می شود. برخی از خبرها را اگر بار اول در وبلاگ و یا سایتهای نا معتبر بخوانم به هیچ وجه باور نمی کنم تا به منبع اصلی خبر برسم . یکی از خبرهایی که امروز خواندم و باورم نشد این است:

 « مهرداد بذرپاش ، رئیس سازمان ملی جوانان در جمع اعضای سازمانهای مردم نهاد گفت : با کمک رییس‌جمهور 100 میلیارد ریال به فعالیت‌هایی اختصاص می‌دهیم که سرخوردگی جوانان آمریکایی از اوباما را نشان دهند و این خدمات را در فضای سایبر ارایه کنند و این ناامیدی را نشان دهند. »

اصل خبر اینجاست . باور کنید واقعیت دارد !!

خدا برکت بده به پول نفت . درست است پول نفت سر سفره هایمان نیامد ، اما خواندن این خبرها این حسن را دارد که خبردار می شویم هنوز نفت داریم .

 

/ 3 نظر / 60 بازدید
ali mahrooz

سلام خوبي وبلاگ خيلي قشنگ و جالبي داري خوشحال ميشم اگه به سايت من هم سر بزني در مورد فروش اکانت هاي رپيدشير و مگا آپلود هستش منتظرتم راستي ميشه يه لينک از سايت من تو وبلاگت بدي با همين عنوان فروش اکانت هاي رپيدشير و مگا آپلود ايشالا جبران ميکنم مرسي فعلا باي

پدرام

دروود پس از جست و جو های بسیار در اینترنت بالاخره تونستم با انجمن حمایت از حیوانات در اصفهان آشنا بشم و براتون ایمیل فرستادم اما جوابی نیامد ؛ من علاقه ی زیادی به حمایت از حیوانات دارم و فکر میکنم در این راستا بتونم فعالیت های خوبی در انجمن بکنم ؛ لطفا در مورد چگونگی عضویت در انجمن و فعالیت هاش منو راهنمای کنید . سپاسگزارم

محمد حاجیان

سلام کامنتم به دستتون رسید؟؟؟؟؟[نگران]