مژگان جمشیدی وبلاگ نویس شد

خانم مژگان جمشیدی  وبلاگ نویس شدند .

 

خوش آمدید . قلمتان سبز و حضورتان ماندگار

در سایت داروگ عکس جالبی دیدم . تفسیرش با شما ...

..........

قابل توجه بعضی دوستان اسلاه تلب روزنامه آینده نو:

 

ظاهراً فرق بعضی ها با بعضی ها اینه که بعضی ها قدرت ندارند و گرنه همون کارهایی رو می کردن که بعضی ها می کنند.

 

تصمیمات غیر اصولی و یک شبه و ترجیح دادن منافع زود گذر به منافع پایدار ...

 

بعضی ها جاده می کشن  واسه اینکه 4 نفر رو راضی و کسب در آمد کنن و دقیقاً به همون دلیل بعضی ها صفحه محیط زیست رو تعطیل می کنند .

 

ای کاش بعضی ها و بعضی های دیگه نگاهی به آینده داشتن ... آینده ای نو

 

لینک اعتراض به تعطیلی صفحه محیط زیست روزنامه آینده نو

 

برای اعتراض به تعطیلی صفحه محیط زیست روزنامه آینده نو به آدرس ayandehno113@yahoo.com  ایمیل بزنید.

 

همچنین به شماره های 3-88947571-021 تلفن و یا به شماره های 88947574-021 و 88947566-021 فکس بزنید و اعتراض خود را نسبت به تعطیلی این صفحه اعلام کنید.

 

شماره تلفن مستقیم مدیر مسئول : 61-88947560-021

/ 5 نظر / 14 بازدید
رها

درود در روزگاری که آدم ها لقب انسانیت را به یدک میکشند و جهت رسیدن به مطلوب خود به هر وسیله ای توسل میجویند ، تلاش شما برای حفظ و پاسداشت منابع طبیعی بی بدیل این مرز و بوم بسیار ستودنی است... در میان اصلاح طلبان کم نیستند آن بعضی هایی که هدفشان از اسلاه تلبی تنها تغییر مواضع در جهت اکتساب منافع خودشان است و بس ! من هم مخالفت خودم را با تعطیلی صفحه پرمحتوای محیط زیست در روزنامه آینده نو و حمایتم را از تلاش شما ابراز میدارم. به امید روزی که دوستدار واقعی حیوانات و محیط زیست باشیم. پیروز و پایدار باشید.

مریم

سلام ممنون از اینکه لینک کردین . موفق باشید

اينجی

درود! به وبلاگ شما لينک دادم. شما يکی از پيوند های وبلاگ من هستيد. من هم از بسته شدن صفحه ی محيط زيست آينده نو ناراحتم. به پيشنهاد شما برايشان يک ايميل انتقادی فرستادم و درخواست کردم صفحه را دوباره فعال کنند. سعی می کنم تلفنی هم درخواست کنم. اميدوارم که تاثيری داشته باشد! به مطلب ذبح غیر مجاز ممنوع هم جداگانه در قسمت پيوندهای روزانه لينک می دهم. من خودم از کلاس چهارم دبستان تا حالا (و همچنین در آینده) به همين دليل گوشت قرمز نمی خورم. گوشت مرغ هم به ندرت می خورم. تنها گوشتی که تقريبا راحت می خورم گوشت ماهی است. که آن هم آنقدر گران است که... خنده دار است که در سريال باغ مظفر خوردن ۲ بار ماهی در هفته را تبليغ می کنند! مگر همه ی مردم می توانند؟! پارسال در وبلاگ قبليم به مناسبت عيد قربان مطلبی در تقبيح قربانی کردن نوشته بودم. اما امسال تداخل پيدا کرد با دوره ی بی حوصلگی وبلاگی ام. راستی منظورتان را از نوشتن اسلاه تلب به جای اصلاح طلب نفهميدم!؟!

فرزاد فضل پور

سپهرگرامی سلام: باوبلاگ زيبای شماازطريق آقای درويش آشناشدم باعث خوشوقتی من وهمه اعضای تشکل است. خوشحال می شوم نظرت رادرمورد مطالبی که دروبلاگم درموردفصل شکاروعاقبت شکارچيان درج شده است بيان داريد ومهمتراينکه به اطلاع می رسانم خبربسيج عمومی تشکل های مردمی استان خراسان شمالی دراعتراض به احداث جاده بلده نوردروبلاگ اينجانب درج شده است همراه تصاويرنامه وامضاها لذا تقاضا مندم آنرا بطورشايسته ای انعکاس دهيد وبلاگ رادرلينکدونی خودم قراردادم ومنتظرتعامل بيشترباشما هستيم تاازنظرات وپيشنهادات سازنده شما استفاده کنيم پاينده باشيد

ری را

سلام. رديف اول از پايين اولی از سمت راست منم......!!!نه!