تلاشهای ده ساله به ثمر نشسته؛ حذف حیوانات از سیرک ها به یک خواست عمومی تبدیل شده

اول: برگزاری نخستین سیرک بدون حیوانات در اصفهان در راستای گام جدید کمپین «سیرک نه»
دوم: توقیف یک عدد خرس سیرک همایونی در کازرون
سوم: توقیف یک عدد شیر معرکه گیر در کرمانشاه و ارجاع آن به تهران
چهارم: توقیف یک عدد خرس دیگر در شهرستان دزفول

درود بر همه گروه های زیست محیطی و حامیان حیوانات و فعالان حقوق حیوانات که تلاش های ده ساله آنها این روزها به ثمر نشسته است. به یمن این تلاش ها امروز حذف حیوانات از سیرک ها به یک خواست عمومی، فراگیر و غیرقابل بازگشت تبدیل شده است.

/ 3 نظر / 61 بازدید
llll افکت llll

دستهايت که مال من باشد هيچکس مرا ....دستِ کم نخواهد گرفت به گالري عکس ما هم سر بزنيد منتظرتم http://efect.ir

سميرا

سلام وبلاگ زيبايي داري حتما بيا و تو سايت زير ثبتش کن تا من و بازديد کنند هاي ديگه بتونيم هر روز بهت سر بزنيم.محلي که وبلاگتو ثبت مي کني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان است و فوق العاده پر بازديد.

محیط بان طالقان

با سلام مجوز سیرک خلیل عقاب توسط مدیرکل محیط زیست استان البرز صادر شد که هیچ مدیرکل درخواست درج لوگوی محیط زیست استان را نیز به مدیریت سیرک داده که در حال حاضر در سطح شهر به صورت پوستر و بنر نصب شده است. جای تاسف است که آقای دکتر محمدی مدیرکل اسبق دفتر حیات وحش این اقدام ضد محیط زیستی را نموده و علاوه بر آن درخواست تبلیغ اداره خود را نیز کرده است. البته ایشان بنیان گذار مشمشه ببر ایرانی در زمان مدیریتش در سازمان حفاظت محیط زیست است. آقای دکتر کهرم که سفارش ایشان را کرده اید و می کنید این هم دست پخت شما . ممنون از اینکه فقط سخن می گویید عمل را در تاکسیدرمی و فروش حیوانت میبینید.