روز جهانی وبلاگ در روزهای بی رونق وبلاگستان فارسی

امروز 31 آگوست، روز جهانی وبلاگ بود. سی و یکم آگوست از این رو به عنوان روز جهانی وبلاگ انتخاب شده است که عبارت « 31og» یعنی سی و یکمین روز از ماه هشتم میلادی شبیه عبارت «Blog» است!
امسال همچون سه چهار سال گذشته این روز بازتاب آنچنانی در وبلاگستان فارسی نداشت و در میان خبرهای ریز درشت روزمره گم شد. وبلاگستان فارسی که روزگاری جزو سه گروه بزرگ وبلاگ در سطح جهانی بود این روزها کم رمق تر از همیشه روزگار می گذراند و خبری از تولید محتوا نیست.
امروز را گرامی می داریم و این چند خط بهانه ای بود برای یادآوری این روز. گاهی باید شعله ای اندک را روشن نگاه داشت به امید فروزان شدن مشعلی بزرگ. امید که همچون گذشته وبلاگستان فارسی و بویژه وبلاگستان زیست محیطی پررونق و فروزان شود.

/ 2 نظر / 27 بازدید
وحید نوروزی

با سلام-متاسفانه وبلاگ نویسی و مخصوصا در حوزه محیط زیست به شدت کم رمق شده و دیگر خبری از شور و حال قدیم نیست.امروز فرصتی بود اکثر وبلاگهای مهم زیست محیطی رو نگاهی انداختم اکثرا یا غیر فعال بودند و یا ماهها به روز نشده بودند.امیدوارم شور و حال سابق و تولید محتوا مجددا به بخش وبلاگ های زیست محیطی برگردد

رسول

سلام تبریک میگم آقای سلیمی... نمیدونم اکوگیک را دیدید یا نه... تو این یک ماه خیلی خوب پیش رفته و استقبال. نسبتا خوبی ازش شده ولی متاسفانه از خبرهای داخلی هیچ خبری نیست. دو سه نفر نویسنده هم پیدا شدن ولی یا تو زمینه خبرهای خارجی فعالیت میکنن یا آموزشی پیشنهادی ندارید؟ آخه خبرها از وبسایت های دیگه هم هست ولی سعی بر این داریم که توی این وبسایت هیچ خبری را از منابع فارسی حتی با ذکر منبع کپی نکنیم. وقت کردیید افتخار بدید و سری هم به ما بنید. اکوگیک متعلق به خودتونه :) منتظر نظر و پیشنهادتون هستم. با تشکر