دعای نوروزی من

خدایا این سی امین نوروز من است . خدایا شاید برای تو سی سال خیلی نباشه ولی برای من خیلیه. سی سال خودش یه عمره .

خدایا تواین سالها همیشه موقع سال تحویل ازت خواستم حال ما را به بهترین حال ها تغییر دهی ، فقط من این دعا رو نکردم ، همه خانواده و فامیل و دوستان و هموطنام این دعا رو کردن.

خدا جونم این سی امین نوروز من است . خدایا تو رو که دیگه نمیشه گول زد ، واسه تو که نمیشه شناسنامه جعلی درست کنم و الکی بگم چند سالمه ، تو دانای دانایی ، از همه اخبار و آمار با خبری ، دیگه نه میشه بت دروغ گفت و نه میشه برات آمار الکی ساخت .

خدا جونم تو انقد آگاه بر هر چیزی هستی که حتی میدونی من الان چی میخواهم بگم و بهتر از هر کسی درکم می کنی. خدا جونم این همه ما ازت خواستیم حال ما را به بهترین حال ها تغییر دهی ولی باز اوضاع و احوالمون اینه که ... خدا جونم اصلاً بهترین حال را نخواستیم ، حال ما را به یک حال معمولی هم تغییر دهی ممنونت میشم . خدا جونم میدونم بهتر از من از احوالاتم با خبری و چیزی جز خوبیم نمی خواهی ، خدای بزرگم میدونی دوستت دارم و میدانم دوستم داری و همه جا هوامو داشتی و داری اما خدا جونم خودت میدونی که ما بنده هات همیشه عجولیم . پس خدا جونم این تغییر حال ما را کمی جلو بینداز .

خدا جونم ، دوستت دارم . از ما کمی حرکت بوده ، قول میدم این حرکت بیشتر هم بشه ، تو هم برکتت رو افزون کن . خدایای نازنینم بقیه اش را از طریق کامنت خصوصی برایت خواهم گفت ، اما نگفته تو خوب میدانی چه می خواهم ...

بنده ات ، سپهر سلیمی

 

/ 0 نظر / 12 بازدید