آخرین خبر : نئوپان پنج درصد ارزان شد

این خبر را ساعتی پیش در صفحهاول ایسنا خواندم :انجمن صنفی کارفرمایان صنایع چوب ایران قیمت نئوپان را پنج درصد کاهش داد. به گزارش ایسنا روابط عمومی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان اعلام کرد: با عنایت به تشدید پیگیری‌های سازمان حمایت در طرح کاهش قیمت‌ها به منظور احقاق حقوق مصرف کنندگان و با توجه به تفاهم به عمل آمده این سازمان با تولید کنندگان نئوپان، انجمن صنفی کارفرمایان صنایع چوب ایران در یک اقدام داوطلبانه، همگام با سیاست‌های دولت محصولات تولیدی خود را با پنج درصد کاهش قیمت به بازار عرضه خواهد داشت.

رعایت قیمت‌های اعلام شده از سوی واحدهای تولیدی الزامی است و بازرسان مستقر در سازمان‌های بازرگانی سراسر کشور در صورت مشاهده هر گونه تخلف، نسبت به اعمال قانون اقدام خواهند کرد.

پی نوشت اقتصادی :

امیدوارم در پی این موفقیت چشمگیر اقتصادی ، در آینده ای نزدیک شاهد کاهش نرخ چوب کبریت ، خاک انداز  و سفیدآب باشیم و نرخ این اجناس بین 1تا 3 درصد کاهش قیمت داشته باشند. این موفقیت بار دیگر ثابت کرد بحران اقتصادی اثری بر ما ندارد.

پی نوشت پی نوشت :

واقعاً که ... !!!

/ 2 نظر / 7 بازدید
سلول

سلام . البته - طبق روال سه دهه’ اخیر - اگر هم برویم نئوپان بخریم و گرانتر هم شده باشد می گویند : بروید از همان روزنامه بخرید! تازه فرضآ هم این یک قلم پننننننننججج! درصد ارزان شده باشد ،آن یک هزار قلم که پنج برابر شده اند چی ؟؟

سلول 2

تازه پیام اصلی این ارزانی شاید این باشد که جنگل هایمان را هر روز مفت تر حراج می کنند.