این روزها همه از محیط زیست می نویسند . شما چطور ؟!

 


با وجود تعطیلی پنج روزه که به گفته فرمانده پلیس راه ؛ حجم مسافرتهای انجام شده با نوروز برابر بوده است (+) و نیز امتحانات پایان ترم دانشگاهها و قطعی گاه و بیگاه برق ، وبلاگستان فارسی تا امروز که روز سوم موج سبز است استقبال خوبی از این طرح داشته است و انتظار می رود در روزهای آینده بطور کامل فراگیر شود.

سایت گرین دی هر چند دقیقه یکبار به روز می شود و آخرین مطالب زیست محیطی وبلاگستان فارسی در آن قرار می گیرد. واقعاً وسواس و تلاشمهدی اشراقی عزیز برای طراحی و کامل کردن این سایت برای من جالب و ستودنی است و طی این چند روزی که با ایشان در تماس هستم این مسئله را بخوبی متوجه شده ام.

از امروز صبح قابلیتی به سایت اضافه شده است که بر اساس آن دوستان عزیز می توانند مطالب خود را در قسمت "مطلبی نوشته ام" برای سایت بفرستند . با توجه به اینکه پیش بینی می شود در روزهای آینده مطالب بیشتری در این خصوص نوشته شود از دوستان عزیز تقاضا می شود مطلب خود را برای سایت بفرستند تا در کنار دیگر مطالب قرار گیرد.

همچنین بازتابهای موج سبز در اینجا و اینجا قابل مشاهده است .

همانطور که در پستهای قبلی توضیح دادم پرشین بلاگ حمایت بسیار خوبی از این طرح انجام داده است و علاوه بر برگزاری مسابقه اینترنتی ، تبلیغات موج سبز در صفحات این سایت قرار گرفته است و آقای مهدی بوترابی و دوستانشان ثابت کردند علاوه بر کیک زرد ، موج سبز هم حق مسلم ماست (اینجا را بخوانید)

علاوه بر این خانم پولاد زاده(مدیر محترم روابط عمومی پرشین بلاگ) مژده داده اند که پرشین بلاگ در آینده طرحهای زیست محیطی دیگری خواهد داشت که به تدریج اعلام می شود.

و نکته آخر اینکه تا این لحظه وبلاگ ایران نامه دکتر سپنتا با قرار دادن 4 مطلب و 4 کاریکاتور زیست محیطی به مناسبت موج سبز ، پیشتاز است .

/ 12 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
farbod

ما هم نوشتیم ! بارلها ، به من بینشی عنایت فرما، تا با درک ِ جلوه عظمت پر از شکوه و شوکت تو ، در طبیعت زیبایی که بما ارزانی داشته ای به سپاسداشت در پاسداشت آن کوشا باشم *****پاسداشت طبیعت ،سپاسداشت خداست*****

مجابی

پیشنهاد وهمت شما برای موج سبز بسیار خوب بود موفق باشید

آرین(برگ سبز کوچولو)

درود عمو جون[گل] منم آیا منم می تونم با موج سبز همراهئ بشم..چطوری..آخه من دریا و طبیعت رو خیلی بسیار زیاد دوست دارم..[نیشخند] من دیروز پیروزی یک بر صفر بازی تیم ملی فوتبال کشورم رو برابرعربهای امارات پیش بینی کرده بودم حالا کی بمن 5000000 میلیون تومن میده برم شهربازی

ژاله

تلاش شما و آقا مهدی در این راه واقعا"‌ستودنی است...[گل]

بانو

خسته نباشی[گل]

سلام من هم دوست دارم سبز بنويسم و سبز بيانديشم منو راهنمايي ميكنيد؟ [ماچ][قلب][ماچ]

رزیتا

با سلام از تلاش بی وقفه ی شما برای ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست صمیمانه تشکر می کنم... اما یک سوال دارم ؟! چرا ما نباید به مردم بگوییم که پرورش دام و تهیه ی علوفه آنها برای تهیه ی گوشت غذای ما انسانهایی که در اصل گوشت خوار نیستیم به شدت و بیشتر از تمام ماشین ها و تراکتور های جهان باعث گرمایش زمین شده و مهمتر از تمام این ها باعث آب شدن یخ های قطب شمال و جنوب که حیات کره ی ما را به خطر انداخته است؟ چرا نباید به مردم بگوییم که با مصرف نکردن گوشت یا رساندن آن به حداقل می توانند سیاره مان را از خطر جدی نجات دهند؟ آیا این کاری نیست که از عهده ی هر کسی بر می آید؟و هیچ نیازی به دولت و مقامات مرتبط ندارد؟و.... و آیا غیر از این است که ما به زیر سلطه ی سرمایه داران رفته ایم؟ وگرنه چرا رسانه ها نباید تلاش کنند تا مردم را از این اتفاق خطیر که زمان زیادی هم برای پیشگیری از روند آن نداریم آگاه سازند؟ تمام گفته های بنده استناد علمی دارد و شما میتوانید منبع آن را در لینک زیر بیابید. www.suprememastertv.com با تشکر