کی اکبر میثاقیان سرمربی محیط زیست ما می شود؟!

63j4cio.jpg

حاشیه :

اگر اهل فوتبال باشید حتماً یادتان هست سال گذشته وقتی اکبر میثاقیان در هفته های میانی لیگ برتر سرمربی تیم ته جدولی راه آهن شد با جرات گفت که تیم راه آهن را در جدول حفظ می کنم و حتی گفت : اگر موفق به این کار نشوم خود را از برج میلاد پرت می کنم ...

هر چند صحبتهای میثاقیان برای روحیه دادن و افزایش انگیزه بازیکنان تیمش بود ولی نشان از اراده و تعهد این مربی به کارش داشت . همین اراده و تعهد باعث شد که تیم راه آهن که نسبت به تیمهای فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز به مراتب ضعیف تر بود در لیگ برتر بماند.

نیمه اول:

نگاهی به وضعیت محیط زیست کشورمان از دریچه ی فوتبال بیندازیم و بینیم اوضاع چطور است:

- محیط زیست ما هم مثل راه آهن فصل قبل ته جدول است. دولت کمترین کمک را به آن می کند و در عوض تمام امکانات دولتی در اختیار تیمهای رقیب مثل پتروشیمی(استقلال)، فولادسازی(پرسپولیس)، سد سازی(پاس) و... قرار می گیرد.

- مدیران سازمان محیط زیست مثل کادر فنی سال قبل راه آهن از میانه های فصل آمده با این تفاوت که کادر فنی راه آهن تمام اتفاقات را گردن مربیان قبلی نینداخت ولی مدیران فعلی تمام مشکلات را متوجه مدیران قبلی می دانند.

- محیط زیست ما مانند راه آهن طرفدار و به زبان فوتبالی تماشاچی کمی دارد. البته تفاوت این دو در آنست که مدیران تیم راه آهن برای جذب تماشاچی تلاش می کرد و سعی می کردند با رایگان کردن بلیط بازیها هوای تماشاگرانش را داشته باشد ولی مدیران محیط زیست طرفداران خود را مخل و مزاحم می داند و سعی در از بین بردن آنها دارند و بر همین اساس از سازمانهای غیر دولتی زیست محیطی که بهترین طرفدار و حامی محیط زیست هستند نه تنها حمایت نمی کند بلکه با دخالتهای بی جا آنها را تضعیف می کند.

وسط نیمه:

تماشاچیان عزیز(خوانندگان عزیز وبلاگ !) لطفاً جواب سوال زیر را به شماره مسابقه نود SMS کنید:

سوال: به چه کسی «مدیر متعهد» می گویند؟

1- به مدیری که بجای پژو پرشیا با پیکان سر کارش بیاید.

2- به مدیری که وظایف محوله را بخوبی انجام دهد و در صورتیکه توانایی انجام آنرا ندارد استعفا بدهد و مصلحت کشور و مردم را با هیچ چیزی عوض نکند.

3- به مدیری که کمترین حقوق را بگیرد .

4- به مدیری که برای حفظ میز خود، هر کاری بکند.

5- به مدیری که فقط از نظر اخلاقی سالم باشد.

نیمه دوم:

معاون سازمان محیط زیست در جمع معترضان گفت: اوضاع محیط زیست ما بسیار خراب است و فقط امام زمان (عج) باید بیاید و اوضاع را درست کنند.

جای تعجب است که چطور مدیری چنین اعتقادی دارد ولی حاضر به استعفا نیست . این به آن معنیست که ایشان در حال حاضر خود را نائب امام زمان در سازمان محیط زیست می دانند و معتقدند کسی بهتر از ایشان و همکارانشان برای اداره محیط زیست در دنیا وجود ندارد!

نظر خودمانی یک تماشاچی:

ای کاش روزی افرادی سکان محیط زیست کشور را در دست بگیرند که مثل اکبر میثاقیان تعهد بکنند که اگر از پس کاری بر نیامدند خود را از برج میلاد پرت می کنند.

نظر یک تماشاچی دیگر:

تیم محیط زیست از نظر بدنسازی خیلی ضعیف است! اول بازی خوب کار می کنند و کری می خوانند ولی نیمه ی دوم که باید نتیجه بگیرند در مقابل تیمهای دیگه کم میارن و نتیجه رو واگذار می کنند.

سوت آخر:

اگه تیمی بره دسته دو میشه با پول امتیاز یک تیم دسته لیگ برتری رو خرید و دوباره به لیگ برتر برگشت ولی اگه محیط زیست سقوط کنه دیگه به هیچ قیمتی نمیشه اونو احیا کرد. به هیچ قیمتی ...

نظر یک تماشاچی گریان:

آقا جان محیط زیست یک تیم محلی نیست . محیط زیست یک باشگاه با سی میلیون طرفدار نیست . محیط زیست تیم ملیه ، تیم همه ی مردم ایرانه ، تیم همه ی نسلهاست....

/ 6 نظر / 22 بازدید
رویا

با سلام سایت ( انجمن ) ::.. HaFaLaShT ..:: افتتاح و در حال حاضر برای بخش های مختلف سایت در حال پذیرش مدیر می باشد ، از شما دوست عزیز دعوت می کنیم که با پیوستن به جمع دوستان خود در این سایت ، در صورت تمایل در بخش هایی که توانایی مدیریت آن را به صورت تخصصی دارید ، ما را یاری دهید. شایان ذکر است این سایت مکانی برای تبلیغ سایت و یا وبلاگ شما دوستان عزیز می باشد، ما برای شما فضایی آماده کرده ایم تا آدرس سایت و یا وبلاگ شما را در آن اضافه و در افزایش تعداد بازدید کنندگان بوسیله تبادل لینک با شما، همدیگر را یاری رسانیم. http://hall.isgreat.org http://weblog.isgreat.org منتظر شما دوست عزیز هستیم.

ماندانا اين رد

درواقع تيم جهانه!

س ب م

تو که استقلالی بودی سپهر !!!

فرزين

ايميل می پليز

eliaspahlevan

سلام احترام به زمين احترام به خودونسلهای آينده است. بازم ميهن بلاگ مشکل دارشده لطفا گريوان رادروبلاگهای زيرملاحظه فرماييد. http://gerivan.blogfa.com/ http://gerivan.persianblog.ir/ http://www.gerivan.iranblog.com