دومین جایزه ملی حمایت از حیوانات به انجمن یوزپلنگ ایرانی رسید

7ws8h7q.jpg

به گزارش روابط عمومی انجمن حمایت از حیوانات اصفهان ، نشان خروس سپید (جایزه ملی حمایت از حیوانات) در سال 1386 به انجمن یوزپلنگ ایرانی اهداء خواهد شد.

این انتخاب بر اساس نظرات اعضای انجمن ، کارشناسان و فعالان این حوزه و به پاس تلاشهای علمی و عملی انجمن یوزپلنگ ایرانی برای حفظ گوشتخواران بزرگ ایران و بویژه یوزپلنگ ایرانی طی 5 سال گذشته صورت گرفته است .

همچنین به منظور قدردانی و پاسداشت خدمات ارزنده و ماندگار استاد دکتر هرمز اسدی ، نشان ویژه "خروس سپید" به خانواده ایشان اهداء خواهد شد.

گفتنی است ؛ "خروس سپید" نشان جشن بهمنگان (26 دی ماه) ، روز ملی حمایت از حیوانات است و خروس نشانه هوشیاری و بیدارکنندگی بوده و یک نشان کاملاً ایرانی و بومی است . 

این نشان در سال 1385 به "شهید یحیی شاهکو محلی " تعلق گرفته بود.

لینک ها:

+ درخواست انجمن حمایت از حیوانات اصفهان از همشهریان گرامی برای کمک به حیوانات

/ 6 نظر / 8 بازدید
torobche

salam va khaste nabashid sayte jaleb va bozorgi darin man baraton mail zadam va mikhastam lotf konin mano rahnamayi konid age mishe darbareye lakposhtaye gosh ghermez matlab bezarin mamnon misham

شاهين سپنتا

روز ملی حمايت از حيوانات بر شما و همه دوستداران محيط زيست شاد و فرخنده باد دريافت افتخار آميز نشان خروس سپید دومين جايزه ملی حمايت از حيوانات را به همه کوشندگان انجمن يوزپلنگ ايرانی شادباش می گويم

شاهين سپنتا

روز ملی حمايت از حيوانات بر شما و همه دوستداران حيوانات و محيط زبست شاد و فرخنده باد

م‍ژگان جمشيدي

روز ملي حمايت از حيوانات بر شما و همه دوستان عضو انجمن و همه حافظان حيوانات مبارك باد . از اينكه اين جايزه هم به حق به برو بچه هاي يوزپلنگي رسيد خوشحالم .