نخستین همایش ملی اشتغال سبز

 

نخستین همایش ملی اشتغال سبز پنجشنبه این هفته اول اسفند ماه توسط شبکه سازمانهای غیردولتی زیست محیطی اصفهان در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد .

این همایش از ساعت 8 تا 18 و در محل تالار 8 دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود و افرادی که قبلن جهت حضور ثبت نام نکرده اند می توانند روز همایش ثبت نام کنند. روزهای زیادی است که دوستان عزیزم در شبکه  سازمانهای غیردولتی زیست محیطی اصفهان و جمعیت پیام سبز برای برگزاری این همایش تلاش می کنند و با توجه به مقالات رسیده امید دارم که همایش پرثمری باشد که بتواند شروعی باشد برای بحث اشتغال سبز. به دوستانی که امکان حضور در این همایش را دارند توصیه می کنم این فرصت را از دست ندهند.

مقالات رسیده با این موضوعات می باشند : مدیریت انرژی ،اکوتوریسم ،  تولید و فراوری گیاهان دارویی و صنعتی ،  تولید فناوری های سازگار با محیط زیست ، روش احداث مسکن با استانداردهای زیست محیطی ،  شیوه ها و فناوری های بازیافت ضایعات ،  کشاورزی ارگانیک ،ایجاد روستا-شهر،کشاورزی سازگار با مناطق شهری ،  فرصت های شغلی وابسته به منابع طبیعی و تجربیات موفق در زمینه اشتغال سبز ، ایجاد اشتغال در زمینه انرژی های جایگزین( برای انرژی های فسیلی)  و ایجاد اشتغال در زمینه کاهش مصرف انرژی در تأسیسات ، ساختمان ها و حمل و نقل .

+ گزارش کامل و احتمالن خلاصه مقالات این همایش در پایگاه آگاهی رسانی محیط زیست ایران (زیستا) قرار خواهد گرفت .

/ 1 نظر / 8 بازدید