وام 150 هزارتومانی برای دیدن سیرک پردیسان !

8b8kgg2.jpg

امروز اولین روز نمایشگاه "محیط زیست و اصفهان" بود که خانم جوادی آنرا افتتاح فرمودند! در مورد این نمایشگاه در روزهای آینده گزارشات کاملی خواهم نوشت . فقط عدم توجه و برخورد نا مناسب جوادی با سازمانهای غیر دولتی زیست محیطی دلسوزی که بی هیچ چشمداشتی و در زیر بدترین فشارها و تهمتها دارن برای محیط زیست فعالیت می کنند خیلی باعث تاسف بود. در حالیکه ایشون در غرفه صنایع چند دقیقه ای توقف می کردن و با همه غرفه داران صحبت می کردن ، کمتر از 20 ثانیه برای 30 تا تشکل زیست محیطی اصفهان وقت گذاشتن !

البته در همون 20 ثانیه هم من نهایت استفاده رو کردم و از ایشون درخواست کردم که دولت به من 150 هزارتومن وام بده تا برای تفریح ! به اتفاق خانواده به دیدن سیرک پردیسان بیایم. امیدوارم که با این درخواست موافقت کنند...!

عکسی متفاوت از جوادی را در وبلاگ در انتظار باران ببینید !!!

خبر ایسنا

رييس حفاظت محيط زيست در اولين نمايشگاه "محيط زيست و اصفهان":

توسعه صنعتي باعث افزايش آلودگي‌هاي اصفهان شده‌است

اصفهان به مديريت ويژه و بسيج همگاني نياز دارد

اولين نمايشگاه "محيط زيست و اصفهان"، ظهر امروز با حضور دكتر فاطمه واعظ جوادي، معاون رييس‌جمهور و رييس سازمان حفاظت محيط زيست در محل دائمي ‌نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان افتتاح شد.

به گزارش ايسنا، دكتر جوادي در مراسم افتتاحيه گفت:‌ خدا را سپاس كه در دو و نيم سال گذشته كه در خدمت دولت و مردم بودم، تعامل خوبي بين مجموعه صنعت، وزارت صنايع، وزارت نفت، و بخش‌هاي ديگر مثل وزارت نيرو و محيط زيست بوده است.

وي افزود:‌ ما با وزرا هيچ مشكلي نداريم و همه ما نگاه واحدي براي توسعه عمران با رعايت ملاحظات زيست محيطي داريم.

وي ادامه داد:‌ اين نمايشگاه نشان مي‌دهد صنايع اصفهان تعامل خوبي با محيط زيست داشته‌اند.

او در رابطه با آلودگي شديد هواي استان اصفهان نيز گفت:‌ هوا چيزي نيست كه ارگان خاصي متولي پاكيزگي آن باشد و در واقع هر چيزي كه تحت عنوان محيط زيست تعريف مي‌شود، حمايت همه‌جانبه‌ي سازمان‌ها و مردم را مي‌طلبد.

وي گفت: طي 16 سالي كه در اصفهان زندگي كرده‌ام، اصفهان شهري هميشه پاكيزه بوده است، اما افسوس طي چند سالي كه شهر دچار توسعه صنعتي شده است شاهد افزاشي آلودگي‌ها بوده‌ايم. لذا شهر اصفهان نياز به مديريت ويژه و بسيج همگاني در اين زمينه دارد.

وي در رابطه با صرفه‌جويي در مصرف انرژي گفت:‌ سوزاندن بي‌رويه منابع ملي خصوصا گاز در چنين سطحي درست نيست. به اين منظور لازم است به فرهنگ‌سازي در زمينه‌ي صرفه‌جويي در مصرف انرژي بپردازيم.

لازم به ذكر است، وي قبل از حضور در افتتاحيه نمايشگاه به همراه آقاي لاهيجان‌زاده - مديركل حفاظت محيط زيست استان اصفهان - از منطقه حفاظت شده قميشلو بازديد و مجموعه‌ي توليد برق با استفاده از خورشيد را افتتاح كرد.

در حاشيه:

در حالي كه دكتر جوادي دقايقي در غرفه صنايع به گفت‌وگو ‌پرداخت، از كنار غرفه سازمان‌هاي غيردولتي زيست محيطي عبور كرد.

در هنگام عبور از كنار غرفه سازمان‌هاي غيردولتي زيست محيطي، يكي از غرفه‌داران از خانم جوادي پرسيد كه آيا دولت 150 هزار تومان وام به من مي‌دهد تا براي ديدن سيرك پرديسان به اتفاق خانواده بروم؟

يكي از خبرنگاران نيز از دكتر جوادي پرسيد كه آيا سازمان حفاظت محيط زيست برنامه‌ريزي در خصوص كمبود سهميه بنزين اختصاص يافته به محيط بانان مناطق حفاظت شده، دارد يا خير؟!

/ 8 نظر / 74 بازدید
آرش

آقا منم وام ميخوام. تازه يه پسر خاله دارم اونم وام ميخواد كه بياد سيرك رو ببينه. اگه گرفتي ما رو يادت نره

الياس پهلوان

سلام " گریوان " بامطالبی درمورداولین همایش ملی پسته بروز شد.

آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

ژاله

يه سئوال.. تو ميدونی اين خانم جوادی در چه رشته ای تحصيل کرده و دکترا گرفته ؟؟!!!!! جدی دارم میپرسم ها....

ندا

سلام نزدیکی لحظه به لحظه هدف زندگی و راه سرور و رهایی همانا نزدیکی دائمی به خداوند است. انسان باید دائما و در هر لحظه، در مسیر نزدیکی به خداوند، حرکت کند. او می بایست در هر حال و در هر زمان به خداوند بازگشته و به او نزدیک شود. هنگام بیداری و خواب، با سکوت و تفکر، با رویا و خواب دیدن، با تغذیه و تنفس، با عمل و کلام و با کل ابعاد و اجزاء زندگی خود... تسلیم جریان هدایت الهی بودن و پیروی کردن از روح ربانی به این معناست که انسان در لحظه به لحظه ی زندگی و با جزء جزء آن ، راه رشد و تعالی خویش را پیموده و به خداوند نزدیک می شود. و هنر زندگی متعالی چنین است. از کتاب جریان هدایت الهی – استاد ایلیا ( پیمان فتاحی )

آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

سقوط اکسپرسيونيسم

من در عجبم که آيا اين مسئولان در مورد کاری که می کنن آموزش ديده اند يا نه؟ یا اصلا ویدوئی دیده اند یا نه... مثل سازمان حمايت از محيط زيست تورنتو که يارو تنها به خاطر داشتن مدرک دانشگاهي می تونه بیاد و اونجا کار کنه. و اون روزی که قراره تظاهرات جهانی در مورد تغيير دمای زمين صورت بگيره، يک نفر از اون ها هم نياد و فریاد نکشه... حالا اينش چيزی نيست... اينکه بيان و فعالان حقوق حيوانات رو در ليست گروه های تروريستی و بالاتر از گروه القائده قرار بدن ديگه واقعا شاهکاره... تازه اين سازمان های به ظاهر حامی محييط زيست هم بايد و از اين قانون حمايت کنه... يک زمين... يک فرصت!