این چیه ؟!

 

 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهر بهارستان ( همان جایی که فاضلابش یکراست وارد زاینده رود می شود ) امروز در روزنامه "اصفهان امروز" در پاسخ به مرگ و میز بالای ماهی ها و آلوده شدن آب با فاضلاب فرمایش فرموده اند که :" در آن مناطق به هیچ وجه ماهی وجود ندارد و اصلاً جز یک جوی کوچک رودخانه ای در آن منطقه نیست " !!!

راستش را بخواهید تا چند ساعت پس از خواندن این مطلب کله مبارک بنده داغ کرده بود و در بی برقی سر ظهر با روزنامه مشغول عمل خنک سازی بودم و پس از تشریف فرمایی برق سری به تقویم های موجود در خانه زدم تا ببینیم احیاناً امروز بنا به روایاتی روز 13 فروردین نباشد و پس از اطمینان از اینکه روایتی مبنی بر 13 فروردین بودن امروز وجود ندارد در شکی عظیم فرو رفته و با خود اندیشیدم چگونه است که پس از عمری حیوان دوستی و نیز شش، هفت سالی کسب فیض در محضر اساتید دامپزشکی و دامپروری هنوز اسم این چیز را نمی دانم .

از آنجائیکه در صداقت و دانش هیچ مدیر عزیزی شکی نیست لذا برای کشف نام آن چیزهایی که در عکس بالا می بینید ساعتی سرگردان و حیران بودم و نهایتاً به 4 نام رسیدم ! از سروران گرامی استدعا دارم جواب درست را به من اعلام فرمایند و بنده ای را از ناراحتی و گیجی نجات دهند.

اسم اون چیز ها که در بالا عکسش آمده چیست ؟

الف) سیب زمینی

ب) پلنگ صورتی

ج) زیر دریایی

د) سهام عدالت ویژه حیوانات

/ 19 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مه ناز

سلام البته چیزی که اینروزها می بینیم تنها پز دادن با این گذشته دور است و دیگر هیچ

لئون

سلام دوست عزیز خوشحالم از اینکه صندوق یه کمی پر تر شد.ضمنا با مطلب جدید بروزم و خوشحال خواهم شد حمایت بفرمائید.[لبخند][گل][گل]

لیلا

سلام فکر کنم یه گزینه 5 هم باید داشته باشه!!! همه موارد!!!![ناراحت][ناراحت]

کاغذ کاربن

سپهر عزیز سری هم به اینجا بزنید: http://www.isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1151380&Lang=P

م خ

درود به کاغذ کاربن : چون اینجانب با ایسنا همکارم عکسها رو برای ایسنا ارسال کردم . به همین دلیل اسم من پایین عکسها درج شده وگرنه عکس ها رو جناب سلیمی گرفته اند.

آرش

درود برتو پسر.. خدا قوت[گل]

فربد

درود بر سپهر عزیز

م کنعانی

البته می بایست در تمامی موارد و عناوین مورد کاربرد مثل همین چیزهایی که شما فرمودید یک مقداری تاریخ شکم پروری را نیز تورق نمود شاید نام مبارک این موجود یافت شود.البته ما نمی توانیم به پای درایت این استاد مدیر عامل سازمان آب برسیم.و لیکن ایشان حتما خیری در گفتارشان بوده.حال این خیر به جیب چه کسانی سرازیر می شود بماند. [سوال]

محمدی

سلام خسته نباشید وبلاگ محیط زیستی خیلی خوبی دارید. مطالبی که در مورد زاینده رود نوشتید واقعا ناراحت کننده است. لطفا از وبلاگ من هم بازدید کنید و در صورت تمایل تبادل آدرس کنیم. وبلاگ منو با عنوان "پریمک - وبلاگ تخصصی محیط زیست" توی پیوندهاتون بیارید . امیدوارم که در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید.