چهارمین جایزه ملی حمایت از حیوانات برای خانم ژاله فتوره چی


امسال نیز به رسم سه سال گذشته به مناسبت جشن بهمنگان و روز ملی حمایت از حیوانات ، پس از فراخوانی که از برخی فعالان محیط زیست و دوستداران حیوانات انجام شد ، « نشان خروس سپید » چهارمین جایزه ملی حمایت از حیوانات به سرکار خانم ژاله فتوره چی تعلق گرفت.

در روزهایی که بسیاری از سازمانهای غیردولتی بنا به دلایل مختلف کم کار و یا تعطیل شده اند ، حضور شهروندان مسئولیت شناس برای کمک به حیوانات بی پناه بسیار موثر و سازنده است. به راستی اگر هر شهروند نسبت به سرنوشت حیوانات محیط زندگی خود حساس باشد آنوقت شاید دیگر نیازی به هیچ سازمان دولتی و غیر دولتی نباشد .

 

در واقع سرکار خانم فتوره چی ، نماد شهروندان مسئولیت شناس و مهربانیست که داوطلبانه و عاشقانه برای حیوانات و محیط زیست دل می سوزانند و تلاش می کنند. شهروندانی که بیشتر از چندین انجمن و یا ده ها کارشناس به دیگر آفرینندگان خدا خدمت می کنند.

گفت و گوی نگارنده با خبرگزاری ایسنا در این خصوص را در اینجا می توانید بخوانید . همچنین سرکار خانم فتوره چی نیز گفت و گوی کوتاهی ( در اینجا) با ایسنا داشته اند. خبر خبرگزاری ایلنا نیز در اینجا قابل دسترسی است . گفت و گوی دکتر سپنتا با سرکار خانم صابری نیز در اینجا بخوانید و بشنوید.

پی نوشت :

در خبرهای ایسنا و ایلنا ، یکی دو غلط املایی و مفهومی وجود دارد که البته قابل تشخیص است !

 

/ 10 نظر / 125 بازدید
مرجانک

جناب سلیمی با درود و آرزوی بهترین ها بی نهایت انتخاب شایسته و بجایی بود . هزاران درود بر ژاله نازنین و صفایی که در وجودش جاریست . آفریدگار نگهدارتان باد . [گل]

سام خسروی‌فرد

در حوزه محيط زيست هم آقاي فتوره چي هم داشتيم گمان كنم اسم كوچكشان مهدي باشد...و پسرش نادر ...اگر ژاله خانم هم با اين دو تن نسبت داشته باشد مي شوند فاميلي محيط زيستي به تمام معنا! نمي شود؟ ( به قول درويش!)

لئون

با سلام و درودهای فراوان از این انتخاب بجا در مورد خانم فتوره چی بسیار خوشحالم و کمال تشکر را دارم چون ایشان در وبلاگشان (گربه ایرانی) واقعا در ارتباط با حمایت از حیوانات و حفاظت از محیط زیست زحمت می کشند.[گل]

ژاله

مرسی سپهر عزیز.. در اصل این جایزه متعلق به تمام انسانهائیست که همانند من دلشان برای طبیعت و حیوانات مظلوم این مملکت میسوزد. به امید روزهای بهتر برای تمام مخلوقات این سرزمین [گل][گل]

شاهین سپنتا

درود این انتخاب درست و شایسته را به سرکار خانم ژاله فتوره چی و همه دوستداران حیوانات شاد باش می گویم

پاسدارطبيعت ايران

درود بر خانم فتورچي و انجمن فعال حميات از حيوانات اصفهان. ما كه از انجمن حمايت از حيوانات تهران تنها كاري كه نمي بينيم حمايت از حيوانات است هر چي به آنها مي گوييم ، جواب اين است: نمي شود از دست ما كاري بر نمي آيد. واقعاً از آقاي سپهر سليمي بخاطر انتخاب بجا و صحيح خانم فتوره چي كه بعنوان بزرگترين حامي حيوانات در اين سرزمين مي باشند تشكر مي كنم.

پدرام

دروود پس از جست و جو های بسیار در اینترنت بالاخره تونستم با انجمن حمایت از حیوانات در اصفهان آشنا بشم و براتون ایمیل فرستادم اما جوابی نیامد ؛ من علاقه ی زیادی به حمایت از حیوانات دارم و فکر میکنم در این راستا بتونم فعالیت های خوبی در انجمن بکنم ؛ لطفا در مورد چگونگی عضویت در انجمن و فعالیت هاش منو راهنمای کنید . سپاسگزارم

ر.کلانتری

سلام وبلاگ جالبی دارین.منم به حیوانات خیلی علاقمندم.انشالله همیشه موفق باشین.به ما هم سر بزنین و از نظراتتون ما رو بهره مند کنید. با تشکر.

پریناز

مرسی آقای سلیمی از این انتخاب و خیلی خوشحالم از اینکه میبینم فرهنگ سازی در مورد حیوانات شروع شده و روی عده زیادی تاثیر داشته.

یه نفر

این عکس خانم فتوره چی هست؟ من همیشه فکر می کردم اون کناریه هستش ,,,,, همون که از تو عکس حذف شده